Main menu

Успіхи рф без пригожина та вагнерівців: як кремль усуває конкурента путіна?

photo 2023 02 10 12 27 46 a65a2Фінансист групи "Вагнер" євген пригожин намагається врятувати свій вплив у росії, що зменшується, оскільки кремль продовжує ігнорувати його та його найманців.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

пригожин спробував покращити репутацію своїх найманців "Вагнера" в інтерв'ю з відомим  блогером рф семеном пєговим, яке він дав 10 лютого. пригожин відповів на низку запитань щодо суперечностей "Вагнера", таких як високі втрати і неефективність завербованих засуджених, страта дезертирів, ставлення до завербованих як до гарматного м'яса, а також носіння найманцями "Вагнера" "символіки Третього Рейху", попри те, що вони воюють за "денацифікацію" України.

пригожин, підтвердив, що "Вагнер" припинив вербування у в'язницях через закінчення терміну дії угоди, яка дозволяла таке вербування, з невстановленим відомством - ймовірно, з російським МО. 

пригожин неправдиво заперечив, що коли-небудь критикував російські збройні сили, фінансист ПВК також заперечив свої політичні амбіції.

Кремль продовжує затьмарювати зірку пригожина, позбавляючи його права вербувати у в'язницях і націлюючись на його вплив в інформаційному просторі. На додаток в російському інфопросторі вимагаються утримуватися від згадок про Вагнера і пригожина в ЗМІ.

Фото: росЗМІ

Читайте також: У кремлі знову погрожують ядерною зброєю через постачання озброєння для України

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!