В Мелітополі українки привітали росіян з Новим Роком

Семаковська Тетяна 12:30, 1 Січня 2024
Проукраїнські листівки на ТОТ / телеграм

В тимчасово окупованому Мелітополі українки вирішили привітати загарбників напередодні свят. Відтак, по місту розклали понад 150 патріотичних листівок.

Про це повідомляє телеграм-канал “Зла Мавка”, це об’єднання проукраїнських жінок на ТОТ.

Українці на ТОТ

Місто Мелітополь, що на Запоріжжі з 26 лютого 2022 року перебуває під тимчасовою окупацією з боку Російської Федерації. Місцеві жителі, аби показати свою проукраїнську позицію ризикують життям та безпекою й розміщують по громаді патріотичні листівки, у яких нагадують, що росіяни є окупантами.

Мавки в Мелітополі поширили більше 150 листівок, щоб в котрий раз нагадати окупантам, що їм пора забиратись з наших міст. Коли почне збуватись загадане українцями, то тікати рашистам буде вже пізно,

телеграм-канал // Зла Мавка

Патріотичні листівки на ТОТ

Проукраїнська символіка, патріотичні листівки, знаки руху “Жовтої Стрічки” — все це є засобами партизанської боротьби українців на ТОТ. За виявлення своєї громадянської позиції людей, можуть саджати за ґрати, катувати чи залякувати, але попри це, вони продовжують свою справу. Ось такі листівки жінки поширюють у Мелітополі.

Патріотичні листівки на ТОТ
Патріотичні листівки на ТОТ / телеграм
Такі листівки поширюють на ТОТ / телеграм
Патріотичні листівки в Мелітополі
Патріотичні листівки в Мелітополі / телеграм

Примітка. “Жовта Стрічка” — рух громадського спротиву на тимчасово окупованих територіях України, створений у квітні 2022 року після російського військового вторгнення.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Карітас у Краматорську: як отримати грошову допомогу

Семаковська Тетяна 18:00, 22 Липня 2024
Містяни, які отримали допомогу / фото Карітас Краматорськ

Мешканці міста Краматорськ можуть отримати грошову допомогу в межах проєкту “Підтримка та забезпечення базових потреб осіб, що постраждали від війни, у зоні 0-50 км від лінії зіткнення на Півдні та Сході України”. Наразі краматорці вже отримали 21,9 мільйона гривень, зокрема 1 401 особа отримала медичну допомогу на суму понад 9 мільйонів гривень.

Краматорськ допомога

Якщо вам необхідна допомога, детальні умови отримання фінансової підтримки можна дізнатися за телефоном гарячої лінії Карітас Україна 0 800 33 6734 з 9:30 до 16:30 в робочі дні.

Команда проєкту консультує, дистанційно реєструє і надає фінансову допомогу найбільш потребуючим мешканцям населених пунктів чисельністю до 5 000 осіб Краматорського та Бахмутського районів Донецької області.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Скільки витратило за червень КП “Бахмут-Вода”

Семаковська Тетяна 17:01, 22 Липня 2024
Номінали купюри у розмірі 1000 гривень / фото НБУ

Комунальне підприємство “Бахмут-Вода” за червень 2024 року витратило понад 162 тисячі гривень.

Про це свідчать дані Прозорро.

Бахмут-Вода

У червні 2024 року “Бахмут-Вода” оголосило кілька тендерів на порталі Прозорро, загальна сума понад 162 тисячі гривень. Зокрема, це:

  • запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів на 21 тисячу гривень;
  • електричні акумулятори 2 одиниці на близько 15 тисяч гривень;
  • запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів на близько 15 тисяч гривень;
  • газове паливо (740 літрів) на близько 19 тисяч гривень;
  • нафта і дистиляти на близько 75 тисяч гривень;
  • автомобільні шини на близько 15 тисяч гривень.

Усі вище перелічені товари мають доставити у місто Дніпро. Нагадаємо, що у межах Програми комунальники “Бахмут — вода”  планують придбати техніку для резервного водопостачання та живлення. Також влада розглядає можливість  забезпечення безперебійного функціонування підприємства та заробітної плати працівникам у сумі 7 мільйонів гривень.

Додамо, що станом на листопад 2023 року керівником КП “Бахмут-Вода” був Роман Спічкін, він вже кілька років працює на цій посаді. За 2022 рік директор отримав понад 947 тисяч гривень заробітної плати, а за 2023 рік близько 932 тисяч гривень.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Український пілот перейшов на бік рф

“Запізніла ІПСО від окупантів”: український льотчик нібито перейшов на бік рф

Російські пропагандистські медіа поширюють інформацію, що український пілот здійснив виліт у бік рф і перейшов на бік окупантів. А російські блогери допомагали організувати втечу. Чому […]

Радянські назви Артемівськ

“Не Бахмут, а Артемовск”: росіяни намагаються повернути радянські назви

У проросійських Telegram-каналах поширюється відео про “гру в міста” російського військового з українським полоненим. Окупант запевняє, що міста Дніпро не існує, як і Бахмута, адже […]

У Польщі волонтери зібрали дітям з України подарунки

“Свято на лінії вогню”: діти з Донеччини отримали подарунки

Понад 16 тисяч подарунків отримають на свята дітлахи з прифронтових територій — передусім з Краматорська. У Польщі уже вже вдесяте проходить різдвяна акція для українських […]

12:24, 26.12.2023 Юлія Войнар