Українці зможуть відновлювати старовинні будинки у відеогрі: деталі

Семаковська Тетяна 11:00, 2 Грудня 2023
Ілюстрація з гри / соцмережі

Українська ігрова індустрія продовжує вражати світ своєю багатогранністю. Так, студія розробки Podoba Interactive анонсувала відеогру Back to Hearth, суть якої полягає в роботі з традиційними будиночками нашої культури.

Відновлювати будинки можна буде у грі

На просторах Steam (сервіс компанії Valve, який надає послуги цифрової дистрибуції, багатокористувацьких ігор і спілкування гравців) з’явилася сторінка відеогри Back to Hearth від українських розробників з Podoba Interactive.

За сюжетом, головний герой прибуває у закинуте лісове поселення, яке було майже знищене абстрактним “Лихом”. Йому потрібно буде розібратися з наслідками трагедії, привести до ладу безліч автентичних будиночків та повернути їхніх мешканців.

Механіка гри проста та незвичайна. Для її проходження необхідно буде ремонтувати кожну оселю, яка буде потребувати власного підходу: десь потрібно відновити фасад, десь полагодити вікно, десь привести садочок в належний стан. І це лише частина.

За словами розробників, ідея гри зʼявилася після того, як 3D-художниця іншого проєкту студії просила порекомендувати їй відеоігри, де “нікого не потрібно вбивати” для прогресу. 

Гра ще не має затвердженої дати виходу. Зазначимо, що проєкт Back to Hearth розробляється паралельно іншій грі студії — пригодницькій “жахачці” Blessed Burden. Її сюжет побудований навколо останнього з живих священників, який шукає спосіб, як переродити світ після апокаліпсису.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Окупанти намагаються закріпитися на шахті в Торецьку: яка ситуація в місті

Валентина Твердохліб 10:35, 10 Грудня 2024
торецьк
Шахта в Торецьку / фото ДП “Торецьквугілля”

У місті Торецьк тривають бої — вони дуже активні і з близьким контактом. Через це неможливо точно сказати, де в місті проходить лінія боєзіткнення. Наразі окупанти проводять штурми в центрі міста й намагаються закріпитися на шахті “Торецьквугілля”.

Про це повідомляють аналітики DeepState, посилаючись на слова речниці оперативно-тактичного угрупування військ “Луганськ” Анастасії Бобовнікової.

Торецьк, бої в місті

Наразі неможливо точно сказати, яка частина Торецька контролюється українськими військами, а яка росіянами. В місті продовжуються активні бої з дуже близьким контактом, де зіткнення тривають за кожну хату, а то й кімнату в будинку.

Окупанти продовжують штурми в центрі міста — вздовж вулиць Дружби і Василя Стуса. Тут ворог має певні успіхи. Крім цього, вони намагають закріпитися на шахті “Торецьквугілля”. Декілька разів російських військових виявляли на териконах шахти.

Активні бої тривають і в мікрорайоні “Забалка”, що на півдні Торецька. Окупанти просочуються в забудову мікрорайону та намагаються закріплятися піхотою, щоб контролювати місцевість і просування.

Фіксація уражень на півдні міста Торецьк за період з 18 листопада по 8 грудня 2024 року. Червоне — ураження по окупантах, синє — ураження по Силах Оборони

Нагадаємо, що інформація про те, що росіяни зайшли в Торецьк з’явилася 29 вересня. Відтоді окупанти почали поступово просуватися до центральної частини міста.

Днями російські військові показали кадри з району, який вони контролюють у Торецьку. На знімках видно значні руйнування, заміновану дорогу й поховання у дворі.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Росіянам залишається близько 3 кілометрів до південних околиць Покровська: карта

Валентина Твердохліб 09:45, 10 Грудня 2024
Покровськ на мапі DeepState / скриншот

Російські окупанти наступають на Покровськ. Вони просуваються на півдні від міста і мають певні успіхи. До південних околиць Покровська окупантам лишається близько трьох кілометрів.

Про ситуацію на фронті розповідає “Бахмут IN.UA”.

Наступ на Покровськ, актуальні новини

Минулої доби, 9 грудня, окупанти мали успіхи на Покровському напрямку. За даними аналітиків DeepState, ворожа армія просунулася біля Новооленівки, Гродівки, Відродження, Петрівки, в Новотроїцькому та Шевченко.

Нагадаємо, що для окупантів дуже важливим було захоплення селища Шевченко. Наразі вони вже зайшли в цей населений пункт. З нього відкривається пряма дорога на місто Покровськ.

Як видно на мапі DeepState, від селища Шевченко до південних околиць Покровська росіянам лишається близько трьох кілометрів.

Відстань від селища Шевченко до околиць Покровська / скриншот

Військовий “Айдару” Станіслав Бунятов розповідає, що на Покровському напрямку росіяни почали активно застосовувати легку і броньовану техніку. А в окупованих населених пунктах вони одразу розгортають обладнання для роботи дронів.

“На Покровському напрямку ворог продовжує рухатися, зараз почали застосовувати повним ходом легку та броньовану техніку, скоріше за все на ротацію заїхали свіжі сили ворога. Новотроїцьке окуповано, більша частина Шевченко окуповано. В захоплених населених пунктах ворог одразу виставляє мачти з антенами, ймовірно для роботи дронами. Ворога стримують переважно наші дрони, піхотинців критично не вистачає, більшість людей втомлена та демотивована через постійні бої”, — пише Станіслав Бунятов.

За даними Генштабу, за минулу добу українські захисники відбили 51 атаку на Покровському напрямку. Найбільша активність ворожих військ спостерігається неподалік Миролюбівки, Лисівки, Променя, Даченського, Чумацького та Шевченко.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Screenshot 534 fe8f6

Інклюзивне навчання: як навчаються діти з особливими потребами під час війни

Дар’я Ковшарова — мама дитини з особливими потребами, через війну героїня була змушена евакуюватися з рідного Бахмута та шукати безпечного прихистку деінде. Наразі пані Дар’я […]

Автобус, хостел, Гдиня: як організувати дешевий відпочинок

Подорожі в різні країни світу допомагають людям отримати нові позитивні враження, досвід, розширити їх бачення світу. Проте, часто цей вид дозвілля сприймають як дороге задоволення. […]

головна 1 aab1e

Робота, навчання та розваги: ​​як бахмутські активісти «ставлять на ноги» переселенців

Громадська організація «Відродження та розвиток» – своєрідний молодіжний хаб, який евакуювався спочатку з Горлівки до Бахмута, а потім до Черкас. Журналісти «Бахмут IN.UA» поспілкувались з […]