Українці зможуть відновлювати старовинні будинки у відеогрі: деталі

Семаковська Тетяна 11:00, 2 Грудня 2023
Ілюстрація з гри / соцмережі

Українська ігрова індустрія продовжує вражати світ своєю багатогранністю. Так, студія розробки Podoba Interactive анонсувала відеогру Back to Hearth, суть якої полягає в роботі з традиційними будиночками нашої культури.

Відновлювати будинки можна буде у грі

На просторах Steam (сервіс компанії Valve, який надає послуги цифрової дистрибуції, багатокористувацьких ігор і спілкування гравців) з’явилася сторінка відеогри Back to Hearth від українських розробників з Podoba Interactive.

За сюжетом, головний герой прибуває у закинуте лісове поселення, яке було майже знищене абстрактним “Лихом”. Йому потрібно буде розібратися з наслідками трагедії, привести до ладу безліч автентичних будиночків та повернути їхніх мешканців.

Механіка гри проста та незвичайна. Для її проходження необхідно буде ремонтувати кожну оселю, яка буде потребувати власного підходу: десь потрібно відновити фасад, десь полагодити вікно, десь привести садочок в належний стан. І це лише частина.

За словами розробників, ідея гри зʼявилася після того, як 3D-художниця іншого проєкту студії просила порекомендувати їй відеоігри, де “нікого не потрібно вбивати” для прогресу. 

Гра ще не має затвердженої дати виходу. Зазначимо, що проєкт Back to Hearth розробляється паралельно іншій грі студії — пригодницькій “жахачці” Blessed Burden. Її сюжет побудований навколо останнього з живих священників, який шукає спосіб, як переродити світ після апокаліпсису.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Перереєстрація авто онлайн: нові можливості через Дію

Валентина Славінська Славінська Валентина 14:30, 26 Липня 2024
Українці можуть повернути кошти
Застосунок Дія / фото Мінцифра

В Україні запроваджено можливість онлайн перереєстрації автомобілів, мотоциклів та мопедів для фізичних осіб через застосунок “Дія”. Нова послуга спрощує процес купівлі-продажу транспортних засобів, але має певні умови та обмеження.

Про це повідомляє Маріупольський ЦНАП.

Перереєстрація через Дію

Міністерство цифрової трансформації України запровадило послугу онлайн перереєстрації транспортних засобів через застосунок “Дія”. Ця ініціатива значно спрощує процес купівлі-продажу автомобілів, мотоциклів та мопедів для фізичних осіб.

Категорії транспортних засобів, доступні для онлайн перереєстрації:

  • легкові автомобілі;
  • мотоцикли;
  • мопеди.

Послуга онлайн перереєстрації доступна виключно для власників транспортних засобів, при цьому переоформлення авто за довіреністю через онлайн-сервіс неможливе. 

Важливо зазначити, що ця послуга не поширюється на першу державну реєстрацію транспортних засобів в Україні. 

Щодо річних лімітів, встановлено обмеження на продаж – дозволяється реалізувати лише один транспортний засіб протягом календарного року. Натомість, кількість придбаних транспортних засобів не обмежується, що дає можливість купувати стільки авто, скільки потрібно.

Які документи потрібні

Необхідні документи та дані для продавця:

  • верифікований податковий номер;
  • паспорт, посвідка на проживання або закордонний біометричний паспорт;
  • зареєстроване місце проживання;
  • технічний паспорт на транспортний засіб.

Для уникнення проблем з перереєстрацією рекомендується перевірити та актуалізувати відомості про зареєстроване місце проживання. Це можна зробити в адміністраторів ЦНАП в центрах “Я Маріуполь”.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Україна запускає проєкт для обміну колаборантів на полонених українців

Валентина Славінська Славінська Валентина 13:30, 26 Липня 2024
Засідання Координаційного штабу / фото ГУР

В Україні стартував державний проєкт “Хочу до своїх”, спрямований на обмін засуджених за колабораціонізм на українських полонених. Ініціатива об’єднує зусилля Головного управління розвідки Міноборони, СБУ та Секретаріату уповноваженого з прав людини.

Про це повідомили у пресслужбі Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

Обмін полоненими: колаборанти

Проєкт “Хочу до своїх” створений для оприлюднення інформації про засуджених російських агентів та колаборантів та надання можливості обміну колабораціоністів на українських полонених. Також це дозволить інформувати громадян про шляхи припинення вимушеної співпраці з ворогом

На сайті ініціативи публікується інформація про засуджених колабораціоністів, яким надається можливість дати згоду на обмін через спеціальну опцію.

Водночас, проєкт надає можливості для активної участі громадян. Вони можуть повідомляти про відомих їм ворожих агентів у своєму оточенні, заповнюючи спеціальну форму на сайті.

Для забезпечення прозорості процесу на сайті також публікується інформація про тих засуджених, які вже погодились на обмін і відправлення до рф. Це дозволяє громадськості слідкувати за ходом обмінів та їх результатами.

Як пояснив Андрій Юсов, представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, інформація про засуджених колабораціоністів буде розміщена на веб-сайті проєкту. На сайті передбачена спеціальна опція “згода на обмін”, завдяки якій засуджені зможуть висловити своє бажання бути обміненими на українських громадян, які утримуються в російському полоні. 

Для того, щоб дати таку згоду, засудженим необхідно знайти та заповнити відповідну форму на сайті проєкту.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Screenshot 534 fe8f6

Інклюзивне навчання: як навчаються діти з особливими потребами під час війни

Дар’я Ковшарова — мама дитини з особливими потребами, через війну героїня була змушена евакуюватися з рідного Бахмута та шукати безпечного прихистку деінде. Наразі пані Дар’я […]

Автобус, хостел, Гдиня: як організувати дешевий відпочинок

Подорожі в різні країни світу допомагають людям отримати нові позитивні враження, досвід, розширити їх бачення світу. Проте, часто цей вид дозвілля сприймають як дороге задоволення. […]

головна 1 aab1e

Робота, навчання та розваги: ​​як бахмутські активісти «ставлять на ноги» переселенців

Громадська організація «Відродження та розвиток» – своєрідний молодіжний хаб, який евакуювався спочатку з Горлівки до Бахмута, а потім до Черкас. Журналісти «Бахмут IN.UA» поспілкувались з […]