
З 1-го вересня благодійний фонд «Право на захист» відкриє польське представництво у Варшаві. Українці, які внаслідок війни знайшли прихисток у Польщі, зможуть отримати безоплатну фахову підтримку, зокрема, психологічну та юридичну допомогу. Також фахівці організації адвокатуватимуть права українців, які мають тимчасовий захист у Польщі.
Про це повідомляє пресслужба фонду.
Яку допомогу зможуть отримати українці в Польщі?
З осені офіс у Варшаві надаватиме безоплатні юридичні консультації. Вже зараз для українців доступні безоплатні психологічні консультації онлайн та очно. Їх надаватимуть кваліфіковані психологи, які мають досвід роботи з внутрішньо переміщеними особами та постраждалим від воєнних дій населенням.
Як потрапити на консультацію?
Для запису на консультацію потрібно заповнити форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScku37f6PHdiYhoggXmQigTu1-IietTtykjhMbav4oDj9R7MQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0
Графік роботи
Польський офіс працюватиме з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 16:00. Перші консультації розпочнуться вже з 1-го вересня.
Про адресу офісу, в якому проводитимуть офлайн-зустрічі, зареєстрованим учасникам повідомлять додатково.
Більше дізнатися про роботу БФ «Право на захист» в Україні та послуги фахівців можна на сторінках у соцмережах:
За новинами представництва БФ «Право на захист» у Польщі можна стежити у соцмережах:
Зазначимо, що БФ «Право на захист» більше 10-ти років захищає права внутрішньо переміщених осіб, біженців та осіб без громадянства в Україні, а також надає безоплатні юридичну, психологічну, матеріальну грошову та негрошову допомогу ВПО та постраждалим від воєнних дій.
Читайте також: Як українцям у Польщі захистити свої права?
Нагадаємо, Посольство України в Республіці Польща підготувало алгоритм дій, який допоможе українцям знайти тимчасове житло або отримати іншу необхідну допомогу в країні перебування.
Фото: Facebook
Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео
А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!