Російські пропагандисти виклали нові кадри зі зруйнованого Бахмута, на них окупанти фотографуються на фоні руїн міста.
Відео було опубліковане на пропагандистських ресурсах.
Нові фото Бахмута
Бахмут з весни 2023 року фактично окупований росіянами, у місті немає вцілілих будівель, аби захопити Бахмут загарбники знищили всю інфраструктуру.
Окупант на фоні зруйнованого Бахмута / скриншот
Пропагнадисти посміхаються на фоні зруйнованого міста / скриншот
Позаду окупантів видно руїни Бахмута, цей район всипаний уламками будівель, бетонні плити, які можна побачити на фото, колись були мостом.
Коли сюди приїжджаєш з мирних міст москви та санкт-петербурга, то опиняєшся в іншій реальності. От якщо ви читали фантастичні романи, то вважайте, що тут (ред. в Бахмуті), ви опиняєтесь у фантастичному романі,
скаржиться у відео окупант // перебуваючи в Бахмуті
Бахмут, те що залишилося від міста / скриншот
Так виглядало місто наприкінці 2023 року / скриншот
Бахмут, зруйнований район / скриншот
Одна з головних вулиць міста / скриншот
В’їзд до міста Бахмут / скриншот
Дорога в Бахмуті / скриншот
Росіянин сидить на уламках Бахмута / скриншот
Російський пропагандист сидить на уламках міста, скаржиться, що від вигляду руїни йому стає емоційно важко.
Польща залишається одним із найпопулярніших напрямків для українців — саме там, за офіційними даними, проживає найбільша кількість наших громадян серед усіх країн Європейського Союзу. Поїзд Київ–Варшава — один із найбільш популярних маршрутів, тож квитки на нього розкуповують майже миттєво.
Детальніше про те, як купити квиток на поїзд Київ–Варшава — в матеріалі редакції Бахмут IN.UA.
Як купити квиток на поїзд Київ–Варшава
Польща залишається найпопулярнішою країною ЄС серед українців. Через це напрямок Київ–Варшава має постійний попит, а квитки часто розкуповують одразу після відкриття продажу.
Придбати квиток Київ–Варшава можна виключно на сайті Укрзалізниці або в застосунку компанії. При цьому варто пам’ятати, що Укрзалізниця інтегрувала «Дію» у свій застосунок для верифікації акаунтів. Це означає, що будь-яка купівля квитка потребує підтвердження особи за допомогою Дія.Підпису.
Алгоритм дій
Щоб збільшити шанси на вдалу покупку квитка до Варшави, варто підготуватися заздалегідь. Створіть особистий кабінет на сайті Укрзалізниці — під час реєстрації вводьте свої прізвище та ім’я латиницею, як у закордонному паспорті. Це значно прискорить процес оформлення квитків. Також переконайтеся, що у вашому смартфоні встановлено застосунок “Дія” і ви маєте активний Дія.Підпис, адже він може знадобитися під час авторизації.
Купівлю квитка варто здійснити в день його появи у продажу. Рекомендується встановити нагадування за кілька хвилин до початку — найчастіше це 8:00. Далі у вас буде лише 5–15 хвилин, щоб знайти квиток і завершити покупку. Якщо за цей час оплата не буде здійснена, квиток повернеться у продаж.
Зазначимо, що в пошуковому полі потрібно вказати станцію прибуття “Варшава Всходня“, адже саме сюди прибуває більшість міжнародних поїздів, на відміну від Центральної або Заходньої станцій, які використовуються для міжрегіональних чи міжміських потягів.
Як купити квиток на поїзд Варшава–Київ: гід
Придбати квитки на міжнародні поїзди з Польщі до України можна як у залізничних касах, так і через офіційний застосунок Укрзалізниці. Онлайн-варіант значно зручніший — достатньо мати смартфон, інтернет і кілька хвилин часу.
Що потрібно зробити для купівлі онлайн:
завантажити застосунок Укрзалізниці на свій телефон, якщо ще не користувалися ним. Для підтвердження особи підготуйте електронний підпис у «Дії» (Дія.Підпис);
у пошуку рейсів обрати маршрут: Варшава Всходня – Київ;
вказати дату й час поїздки, після чого обрати доступний вагон і місце;
заповнити дані пасажира відповідно до закордонного паспорта;
сплатити квиток онлайн — і одразу після оплати отримати електронний проїзний документ, який не потрібно друкувати.
Окен квітів поблизу Часів Яру / фото Олександр Сотников
До повномасштабної війни Часів Яр був одним із наймальовничіших куточків Донеччини — містом із зеленими пагорбами, глибокими кар’єрами та панорамами, що відкривалися з висоти. Його ландшафти, тихі вулички й простори довкола притягували фотографів і мандрівників.
Детальніше про те, як виглядали околиці міста Часів Яр до війни — у матеріалі Бахмут IN.UA.
Часів Яр: околиці міста до війни
До війни Часів Яр і його околиці вражали спокоєм і природною красою. Височенні пагорби, глибокі балки, густі лісосмуги та чисте повітря створювали атмосферу затишку й сили. Цей регіон був не лише стратегічно важливим, а й напрочуд мальовничим — місцем, де природа гармонійно поєднувалася з життям маленького міста.
Пропонована добірка складається з п’яти фотографій, які опублікував бахмутянин Олександр Сотников у Facebook. Усі світлини датовані 2018 роком.
Локація на околицях міста / фото Олександр Сотников
Бахмутянка Аліса — дружина військовополоненого нацгвардійця Дениса Чумака, який вже майже два роки знаходиться на території росії. Чоловік служив кінологом та був на Азовсталі, звідки […]
Дискусії щодо Битви за Бахмут і околиць міста та того, який був би для України оптимальний курс дій, не припиняться і триватимуть постійно. Дійти консенсусу […]
У проросійських Telegram-каналах поширюється відео про “гру в міста” російського військового з українським полоненим. Окупант запевняє, що міста Дніпро не існує, як і Бахмута, адже […]