По 5 атак з кількох напрямків: росіяни штурмують Бахмутський напрямок

Семаковська Тетяна 09:27, 6 Листопада 2023
Український воїн / Генштаб

ЗСУ продовжили штурми під Бахмутом 5 листопада, але не досягли жодних підтверджених успіхів. Наші сили просуваються на південь від Бахмута.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Бахмут. Ситуація

Російські джерела підтвердили, що українські війська нещодавно досягли успіхів на схід від залізничної лінії біля Андріївки. Бої також тривають біля Кліщіївки. Окупанти продовжили обмежені штурми під Бахмутом 5 листопада і нещодавно досягли підтверджених успіхів на південний захід.

Геолокаційні кадри, опубліковані 4 листопада, вказують на те, що росіяни досягли незначних успіхів на захід від ділянки залізничної лінії поблизу Кліщіївки.

Карта боїв під Бахмутом / Інститут вивчення війни

Український Генштаб передає, що на Бахмутському напрямку окупанти намагалися відновити втрачене положення в районах Кліщіївки та Андріївки, тут наші захисники відбили 5 атак противника.

Також ворог наступав поблизу Богданівки, Хромового та Південного Донецької області, де українські воїни відбили ще 5 атак противника. ЗСУ продовжує штурмові дії південніше Бахмута, захисники завдають ворогу втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Берхівка

“Працювати з ними не легко”: у рф скаржаться на атаки ЗСУ біля Берхівки

Село Берхівку росіяни називають “важливим стратегічним пунктом”, де дислокуються їхні Іванівські десантники (331-й полк Свірської 98-ї дивізії ПДВ, який перебував в Іваново). Окупанти скаржаться, що […]

“Без води, проте зі сміттям”: як живуть українці в Донецьку

Війна росії проти України почалася задовго до 24 лютого 2022 року. Перша фаза фізичної окупації територій нашої держави у сучасній історії відбулася ще 2014 року. […]

Українські захисники

«Втрата Бахмута змусить росіян відступати в район Попасної», — Світан

На Бахмутському напрямку ситуація залишається напруженою. Під Бахмутом тривають запеклі бої, а ЗСУ продовжують просуватися вперед. Втрата міста-фортеці стане для окупантів серйозним репутаційним ударом. Про […]

12:11, 06.10.2023 Микола Ситник