Озеро вартістю у 8 млн грн повернули Покровській громаді: хто намагався привласнити

Семаковська Тетяна 16:26, 3 Листопада 2023
Покровськ / dailylviv.com

У селищі Московське, Покровського району місцевий підприємець орендував водойму для розведення риб, але потім чоловік не повернув озеро у власність громади.

Прокуратура повернула водойму у власність громади.

Мешканець Покровська намагався привласнити озеро

У червні 2011 року Покровська районна державна адміністрація надала водойму в оренду місцевому підприємцю. Бізнесмен планував використати її для риборозведення. Ставок площею 2,7 га, розміщується на території Гродівської селищної ради поблизу с. Московське Покровського району.

Спочатку бізнесмен виконував умови договору, однак через десять років строк укладеного договору сплив, а озеро чоловік не повернув громаді. Натомість він продовжував використовувати ставок для свого бізнесу.

Прокуратура звернулась до суду й допомогла повернути озеро у селі Московське, громаді.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

БАХМУТ 24 23471

На відновлення землі підуть сотні років: як війна вплинула на ґрунти Бахмута

Через повномасштабне вторгнення рф в Україні піддалися бомбардуванню тисячі кілометрів заповідної землі. Термобарична зброя на кшталт російського “Сонцепека” вщент випалювала ґрунти. Деякі природні процеси, які […]

Donetsk in evacuation cover копія копія копія 1200 675 пікс e2869

Бахмутяни в евакуації: Галина Олійникова про життя в Дніпрі й проблеми Бахмута

Галина Олійникова – бахмутянка й громадська діячка, яка значну частину життя присвятила захисту екології. Що Галина виготовляє для військових на швацькому підприємстві та яким вона […]

Жнива2 3fd86

В Донецькій області почалися жнива: скільки збиратимуть урожай?

На півдні Донеччини фермери регіону в складних умовах розпочали збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур. Завершити жнива планують за 15-20 днів.

13:45, 07.07.2023 Микола Ситник