Горе-махінації: бахмутська прокуратура допомогла Соледару повернути у бюджет понад з млн грн

Семаковська Тетяна 11:48, 11 Вересня 2023

У грудні 2018 року Соледарська міськрада уклала договір із ТОВ, назву якого не розкривають, яке мало б закупляти мобільний офіс для муніципальних послуг. За планом тут для місцевих жителів мали б надавати соціальні та адміністративні послуги. Договір уклали на понад 3, 6 млн грн.

Про це повідомляє Донецька прокуратура

Що сталося?

У грудні 2018 року Соледарська міська рада та ТОВ під час переговорів (ймовірно, що тендеру не проводили, адже на платформі Прозорро не знайдено даних про закупівлю за 2018 рік на 3, 6 млн грн) уклали договір про закупівлю мобільного офісу муніципальних послуг. Він мав б пришвидшити отримання допомоги для місцевих з соціальних й адміністративних питань за місцем їх фактичного проживання.

Вартість цього договору склала понад 3,6 млн грн. Однак замовник порушив вимоги Закону України «Про публічні закупівлі» та не дотримався визначених строків укладення договору, у зв’язку з чим угода про закупівлю виявилась нікчемною.

Кошти Соледарська громада сплатила, але послуги не отримала, тоді прокуратура звернулась до Господарського суду Київської області, той задовольнив її позовні вимоги.

Але ТОВ, який порушив строки надання послуги подав апеляційну скаргу, потім Північний апеляційний господарський суд залишив рішення суду першої інстанції без змін.

Бахмутська прокуратура втрутилась у процес та допомогла повернути до місцевого бюджету Соледарської територіальної громади понад 3,6 млн грн. Кошти сплатило підприємство, яке не виконала умови договору.

Нагадаємо, раніше ми писали матеріал про відбудову Бахмута та як не допустити розкрадання грошей?

Фото: з відкритих джерел

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Screenshot 265 90244

Бюджет Бахмута: скільки коштів міська рада вклала в оборону і життя міста?

2022 рік був важким для Бахмута, попри це міській раді вдалося виділити кошти, які були спрямовані на потреби військових. Відтак, на територіальну оборону було виділено […]

Львів закуповує нові автобуси та трамваї спільно з європейськими банками

Вже цього року значну частину власного бюджету місто Львів направить на закупівлю нової техніки для муніципального транспорту. Про це з посиланням на міського голову Львова […]

290703654 742383113631301 5513306094325708858 n 4de42

Чи можливо врятувати врожай зернових на Донеччині?

Фермери Бахмутського району, які збирають врожай під обстрілами, стикнулися з низкою проблем і кажуть, що відчувають себе покинутими й не потрібними державі. Ми розбирались, яка […]