Горе-махінації: бахмутська прокуратура допомогла Соледару повернути у бюджет понад з млн грн

Семаковська Тетяна 11:48, 11 Вересня 2023

У грудні 2018 року Соледарська міськрада уклала договір із ТОВ, назву якого не розкривають, яке мало б закупляти мобільний офіс для муніципальних послуг. За планом тут для місцевих жителів мали б надавати соціальні та адміністративні послуги. Договір уклали на понад 3, 6 млн грн.

Про це повідомляє Донецька прокуратура

Що сталося?

У грудні 2018 року Соледарська міська рада та ТОВ під час переговорів (ймовірно, що тендеру не проводили, адже на платформі Прозорро не знайдено даних про закупівлю за 2018 рік на 3, 6 млн грн) уклали договір про закупівлю мобільного офісу муніципальних послуг. Він мав б пришвидшити отримання допомоги для місцевих з соціальних й адміністративних питань за місцем їх фактичного проживання.

Вартість цього договору склала понад 3,6 млн грн. Однак замовник порушив вимоги Закону України «Про публічні закупівлі» та не дотримався визначених строків укладення договору, у зв’язку з чим угода про закупівлю виявилась нікчемною.

Кошти Соледарська громада сплатила, але послуги не отримала, тоді прокуратура звернулась до Господарського суду Київської області, той задовольнив її позовні вимоги.

Але ТОВ, який порушив строки надання послуги подав апеляційну скаргу, потім Північний апеляційний господарський суд залишив рішення суду першої інстанції без змін.

Бахмутська прокуратура втрутилась у процес та допомогла повернути до місцевого бюджету Соледарської територіальної громади понад 3,6 млн грн. Кошти сплатило підприємство, яке не виконала умови договору.

Нагадаємо, раніше ми писали матеріал про відбудову Бахмута та як не допустити розкрадання грошей?

Фото: з відкритих джерел

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

“Головна ялинка країни має бути тут”: волонтери встановили різдвяну ялинку біля Донецької стели: фото

Валентина Твердохліб 14:15, 14 Грудня 2024
Ялинка біля Донецької стели / фото Роман Потапенко для Бахмут.IN.UA

На в’їзді до Донецької області, біля відомої стели, волонтери прикрасили різдвяну ялинку. Її встановили за ініціативи волонтера з Павлограда Анатолія Тарана. Це різдвяне дерево є символом незламності і єдності українців.

Про це повідомляє “Бахмут IN.UA”.

Ялинка біля Донецької стели, фото

Сьогодні, 14 грудня, біля відомої стели на в’їзді в Донецьку область з’явилася різдвяна ялинка. Сюди її привезли волонтери. Встановити ялинку на цьому місці — ідея волонтера з Павлограда Анатолія Тарана. Нагадаємо, що у 2022 році за його ініціативи ялинку встановили біля літака в Бахмуті.

Ялинка, прикрашена руками волонтерів / фото Роман Потапенко для Бахмут.IN.UA
Волонтери вішають прикраси / фото Роман Потапенко для Бахмут.IN.UA

Ялинку прикрасили унікальними іграшками. Вони створені руками волонтерів, а одну з прикрас надіслав помічник президента Фінляндії. Ялинкові прикраси зібрали з різних куточків України, як символ єдності.

Ялинкова прикраса з Фінляндії / фото Роман Потапенко для Бахмут.IN.UA
Серед прикрас, тематичні ялинкові іграшки до прийдешнього року змії / фото Роман Потапенко для Бахмут.IN.UA

“Сьогодні на Покровському напрямку, біля стели “Донецька область” від всієї волонтерської спільноти України ми поставили новорічну ялинку для хлопців, які їдуть захищати нас. У нас є іграшки з Коломиї, Закарпаття, Києва — з багатьох міст України люди передали ці прикраси і привітання для хлопців. Одну з іграшок нам передав помічник президента Фінляндії. Ми вважаємо, що головна ялинка країни має бути саме на цьому місці, де боронять Україну наші військові. Щоб всі знали, що Україна єдина — від заходу до сходу і від півночі до півдня”, — зазначив у коментарі редакції волонтер Анатолій Таран.

Волонтери біля ялинки / фото Роман Потапенко для Бахмут.IN.UA

Окрім ялинки, волонтери привезли ще й допомогу для військових. Бійці, які зупинялися сфотографуватися біля різдвяного дерева, отримували подарунки — різні смаколики, сітки і теплі речі.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

У Костянтинівці виникла загроза зупинки міських котелень: причина

Валентина Твердохліб 13:00, 14 Грудня 2024
маріуполі, котелень
Опалення в будинку / ілюстративне фото Telegram-канал Маріупольської міськради

У місті Костянтинівка склалася надзвичайна ситуація. Вона пов’язана з тимчасовим відключенням водопостачання. Люди беруть воду для побутових потреб з батарей, через що існує загроза зупинки міських котелень.

Про це повідомляє Костянтинівська МВА.

Костянтинівка, можливість зупинки міських котелень

У Костянтинівці склалася надзвичайна ситуація, пов’язана з тимчасовим відключенням водопостачання. Щоб мати воду вдома, деякі мешканці міста спускають її з батарей. Це може призвести до зупинки котелень, і, як наслідок, — зупинки централізованого опалення в багатоповерхових будинках.

Забір води з системи теплопостачання може суттєво знизити тиск у тепломережах та призвести до аварійних ситуацій.

Щоб не допустити аварій, Костянтинівська МВА залучила додаткові сили для підвозу води і поповнення котелень міста. Разом із цим влада звертається до місцевих мешканців з проханням не використовувати воду з систем теплопостачання для побутових потреб. Робити це категорично заборонено.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Screenshot 265 90244

Бюджет Бахмута: скільки коштів міська рада вклала в оборону і життя міста?

2022 рік був важким для Бахмута, попри це міській раді вдалося виділити кошти, які були спрямовані на потреби військових. Відтак, на територіальну оборону було виділено […]

Львів закуповує нові автобуси та трамваї спільно з європейськими банками

Вже цього року значну частину власного бюджету місто Львів направить на закупівлю нової техніки для муніципального транспорту. Про це з посиланням на міського голову Львова […]

290703654 742383113631301 5513306094325708858 n 4de42

Чи можливо врятувати врожай зернових на Донеччині?

Фермери Бахмутського району, які збирають врожай під обстрілами, стикнулися з низкою проблем і кажуть, що відчувають себе покинутими й не потрібними державі. Ми розбирались, яка […]