Восени Бахмут був сповнений людьми: студенти поспішали на лекції, школярі до школи, дорослі на роботу. Життя тривало, прийманні так було до російського вторгнення у 2022 році.
Як виглядав Бахмут осінню до війни дивіться у фотодобірці – редакція зібрала кадри фотографа Івана Сидорова.
Осінній Бахмут
Бахмут до російського вторгнення стрімко розвивався, містом зацікавилися іноземні партнери. На початку двадцятого сторіччя голландські інвестори розвивали передмістя Бахмута. На сучасній території мікрорайону Ступки на соляній шахті «Петро Великий» місцеві жителі отримували високу зарплатню, працювала школа, лікарня.
Зараз Катерина Арісой допомагає інтегруватися людям, які врятувалися з російської окупації. А коли, до Бахмута ще можна було добратися – жінка евакуювала тварин під обстрілами.
У 2023 році 9 вересня Бахмут відзначив своє 452 День Народження. Місто — зруйноване росіянами продовжує жити в евакуації, бахмутяни тепер є по всюди, від Дніпра й до Канади.
Фотограф Іван Сидоров залишається один із найвідоміших в місті, чоловік часто робив портретні зйомки, а у 2018 році його світлини були на фотовиставці присвяченій вакцинації.
Фото: з відкритих джерел
Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео
А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!