
“Очільник” так званої “днр” денис пушилін провів засідання разом з іншими головами окупованої частини Донеччини. Ватажок квазі республіки незадоволений тим, що жителі Маріуполя та Іловайська не активно голосують на конкурсах про доброустрій міст. Мовляв, це дозволить “покращити життя громадян”, а вони не проявляють ініціативу.
Про це пушилін розповів на власних ресурсах.
Життя окупованої Донеччини
На засіданні разом з іншими головами окупованої частини Донеччини обговорювали питання “відновлення” та доброустрою на окупованих територіях, під час якої пушилін заявив про те, що жителі Маріуполя та Іловайська не бажають брати участь в конкурсах “днр”.

пушилін, намагаючись вирішити ситуацію з активністю населення, наказав місцевим “керівникам” активізувати роботу з населенням, адже це дозволить їм брати участь в “національних проєктах”, які “є можливістю покращити якість життя громадян”. Це все він доповнив заявою, що міста, які почали активно долучатися до конкурсів вже почали “покращуватися”.
Окрім цього, очільник “днр” заявив, що зараз нібито йде робота над “відновленням” різних інфраструктурних об’єктів в аварійному стані за запитами місцевих жителів. В першу чергу, це стосується дворової території біля будівель.
Нагадаємо, що росіяни практично повністю знищили місто та тільки за офіційними даними вбили понад 25 тисяч маріупольців.
Зараз місто перебуває в окупації, місцеві жителі попри небезпеку для життя чинять спротив. В Маріуполі діє рух “Жовта Стрічка”. Про те, що окупанти насправді знищили місто, а тепер займаються його так званим відновленням пушилін не згадує, але вочевидь навіть окупаційна влада не може змусити людей голосувати за так зване покращення на ТОТ.
“20 днів у Маріуполі”
Фільм “20 днів у Маріуполі” режисера Мстислава Чернова, який отримав Оскар в номінації “Найкращий повнометражний документальний фільм”, розповідає про життя в Маріуполі в перші дні російського вторгнення, коли місто опинилося практично в облозі.
Наразі подивитися фільм “20 днів у Маріуполі” можна на Sweet.TV або Takflix.
Читайте також:
- Як росіяни зомбують дітей на ТОТ та популяризують війну серед молоді
- Тимчасове посвідчення громадянина України для жителів ТОТ: як отримати
- У березні стартує навчання для людей, які хочуть передавати інформацію з ТОТ
Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!