Войти
Main menu

011 d9b93У новому розділі «Запитай про реформу!» ви можете ставити питання, які стосуються ходу реформ на національному та регіональному рівні. Також питати про евроінтеграційні процеси, про вимоги, поставлені МВФ перед Україною.

Редакція Громадського медіапорталу «Бахмут IN.UA» з травня по жовтень 2018 року бере участь у проекті "Просування реформ в регіони" за сприяння Європейського Союзу, який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та "Європейською правдою".

В рамках проекту вже опубліковані наступні матеріали, в яких ви більше можете дізнатись про евроінтеграційні процеси і реформи в Україні:

Угода про асоціацію стає предметом дискусій, конфліктів та обговорень (Відео)

Журналісти сайту також збирають питання, які поставлять експертам на регіональному і національному рівні. Відповіді будуть опубліковані у цьому розділі.

Питання будь ласка пишіть в коментарях.

Дякуємо за вашу активність!

Ця публікація (стаття, аналітичний звіт тощо) була підготовлена в рамках проекту "Просування реформ в регіони" за сприяння Європейського Союзу, який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та "Європейською правдою". Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «Бахмутська Фортеця» і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.

1.8 955d4 cddd6

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль