Main menu

Чи можуть військовому відмовити в посвідченні УБД через бороду

boroda scaled 68d82Військовослужбовцям ЗСУ дозволили фотографуватися на документи з бородою.

Про це повідомили в Міністерстві оборони України. 

Міноборони роз'яснило питання наявності або відсутності бороди на фото, які військові подають для виготовлення посвідчення учасника бойових дій.

Документи щодо отримання статусу УБД треба подати до комісій з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, які утворено у Міноборони. 

Комісії керуються вимогами до фотокарток, які визначені Інструкцією Міноборони, в ній зазначено, що для виготовлення посвідчення військовий має подати дві кольорові фотокартки розміром 3x4 см на матовому папері, а зображення обличчя має займати 65-70% фотокартки.

Вимог щодо наявності або відсутності бороди на фотокартках, які подають військовослужбовці для виготовлення посвідчення учасника бойових дій немає. 

Якщо таке трапляється, то це виключно особисті вимоги деяких виконавців на місцях, підкреслили в Міноборони. Втім, щоб уникнути таких випадків у майбутньому до всіх комісій з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, доведено вимоги Інструкції з цього питання. 

Відповідно наявність або відсутність фотокарток, на яких обличчя з бородою чи ні, не є підставою для відмови комісією у наданні статусу УБД військовослужбовцям.

Фото: Мілітарний

Читайте також: Чи можуть в українській армії воювати цілі батальйони дівчат?

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!