Контрнаступ буде сюрпризом, який найменше очікують наші вороги, — Веніславський

Семаковська Тетяна 17:47, 20 Квітня 2023

Веніславський 00b98

Контрнаступ буде сюрпризом не лише для російських військових і для російського суспільства, але й для багатьох українців.

Про це в етері програми «Свобода. Ранок» заявив представник Президента України у Верховній Раді Федір Веніславський, пише «Радіо Свобода».

Член парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки вважає, що Бахмут та інші населені пункти будуть звільнені в достатньо короткостроковій перспективі.

«Про те, що місто Бахмут, Маріуполь, Мелітополь та інші населені пункти — Донецьк, Луганськ — будуть звільнені, в достатньо короткостроковій перспективі, на мій погляд, вже ні в кого сумнівів немає. А коли це відбудеться, яким чином, за якими напрямками — це буде якраз тим сюрпризом, який найменше очікують наші вороги. Я думаю, що це буде сюрпризом не лише для російських військових і для російського суспільства, але й для багатьох українців», — сказав Федір Веніславський.

Читайте також: росіяни стурбовані можливим контрнаступом України в районі Бахмута

Він також вважає, що російські війська вже побоюються українського контрнаступу, активно обговорюючи його.

«Зараз наше командування Збройних Сил, командувач оперативно-тактичного угрупування «Хортиця», генерал Сирський робить усе, щоб максимальної шкоди завдати країні-окупанту, збройним силам, військовим формуванням, приватним військовим компаніям в районі тих населених пунктів, в яких йдуть найзапекліші бої. Це Бахмут, Мар’їнка, Авдіївка. Тобто це зараз те, що в майбутньому дозволить нам найбільш ефективно звільняти наші території», — наголосив Федір Веніславський.

Нагадаємо, заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що контрнаступальні дії українських військ вже відбуваються на Сході України. Вона закликала не зводити контрнаступ лише до якихось активних наступальних дій, тому що йдеться про стратегічну мету ЗСУ — звільнити всі тимчасово окуповані території.

Фото: «РБК-Україна»

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!