Main menu

Штурм Бахмута: росіяни просуваються до центру міста

Сухопутні війська ЗС України 9a621

Минулої доби окупанти продовжили наступальні операції в Бахмуті та його околицях. Армія рф досягла певних успіхів у центрі міста.

Про це інформує Інститут вивчення війни. 

Геолокаційні кадри, опубліковані 6 квітня, показують, що російські війська незначно просунулися в центрі Бахмута, на північ від траси T0504. Інші геолокаційні кадри свідчать, що Сили оборони відбили наземні атаки групи «вагнера» на південь від Іванівського (6 км на захід від Бахмута).

У Генштабі України повідомили, що російські війська завдали невдалих наземних ударів у самому Бахмуті, в районі Богданівки (6 км на північний захід) та Оріхово-Василівки (11 км на північний захід), а також на захід від міста, в районі Іванівського.

російські джерела стверджували, що найманці «вагнера» незначно просунулися в північно-західному Бахмуті. Пропагандисти заявили, що бойовики зайняли невизначений плацдарм біля стадіону «Металург» у центрі Бахмута. Один російський блогер заявив, що армія рф просувається в північному, східному та південному Бахмуті, а біля Богданівки рух окупантів зупинився.

Bakhmut Battle Map Draft April 62023 3 75833

Актуальна карта боїв в районі Бахмута. Фото: Інститут вивчення війни

Українські офіційні особи зазначили, що російські сили здатні підтримувати належний темп артилерійського вогню на пріоритетних ділянках фронту завдяки іншим ділянкам. Речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий 5 квітня заявив, що російські війська не відчувають нестачі артилерійських боєприпасів у районах, де окупанти ведуть пріоритетні наступальні дії, наприклад на Бахмутському напрямку. Раніше полковник заявив, що російська армія не має новітніх систем ведення бою, тому використовує удосконалені керовані авіаційні бомби «ФАБ-500».

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Генштаб

Читайте також: росіяни застосовують термобаричну зброю для ударів по Бахмуту

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!