Погода допомагає Силам оборони уповільнити просування росіян у Бахмуті

Семаковська Тетяна 12:34, 2 Квітня 2023

Сніг Генштаб 1987e

Минулої доби російські війська не досягли жодних підтверджених успіхів у Бахмуті та його околицях. Нещодавно в цьому районі випав сильний сніг, і погодні умови могли уповільнити просування росіян у місті.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

У Генштабі України повідомили, що російські війська продовжили штурм самого Бахмута та провели безуспішні наступальні дії біля Богданівки (6 км на північний захід) та Іванівського (6 км на захід).

Речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий повідомив, що в районі Бахмута відбулося 25 бойових зіткнень, а темпи російського штурму продовжують знижуватися порівняно з двотижневою давниною. Полковник заявив, що російські сили продовжують перегрупування в районі Бахмута. В Інституті вивчення війни оцінюють, що російські сили можуть вирішити перекинути особовий склад і ресурси після перегрупування, щоб збільшити темп наступу в Бахмуті та навколо нього.

російські джерела заявили, що бойовики групи «вагнера» вели штурмові дії в південній і північній частинах Бахмута. пропагандисти стверджують, що росіяни поступово проривають українську оборону в південній і південно-західній частинах міста.

Також російські джерела заявили, що бойовики продовжують просуватися в центр Бахмута і займають позиції за 200-250 метрів від будівлі Бахмутської міськадміністрації. російський блогер поінформував, що окупанти, які діють у Бахмуті, стали байдужими до смерті своїх товаришів. Ще один пропагандист повідомив, що російські війська здійснили невдалий штурм Оріхово-Василівки (11 км на північний захід від Бахмута).

Раніше ми повідомляли, що українські війська провели контратаку на південний захід від Бахмута та відновили втрачені позиції на південь від Іванівського.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Генштаб

Читайте також: ЗСУ запобігли загрозі оточення в Бахмуті

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!