Main menu

Більшість окупантів, які загинули в Україні, походять із віддалених куточків рф

росіяни втрати кладовище 22ec5

Журналісти «BBC» і незалежного видання «Медіазона» повідомили 17 березня, що загарбники зазнали підтверджених смертей у 17375 осіб (за винятком ополченців «днр» і «лнр»). За консервативною оцінкою рф втратила 35 тисяч загиблими і 157 тисяч безповоротними.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

«BBC» стверджує, що загальні втрати російських сил можуть перевищити 211,5 тисяч осіб. Журналісти зазначили, що підтверджені 1304 особи загиблих, які померли протягом останніх двох тижнів. Це вказує на те, що нещодавні втрати росіян значно перевищують середній показник 2022 року.

Згідно з повідомленнями, більшість російських солдатів, які загинули в Україні, походять із віддалених куточків росії. Так, у Москві, де проживає 9% усього населення рф, зафіксовано лише 107 підтверджених смертей, тоді як у Краснодарському краї – 714, у Свердловській області – 664, а в Бурятії – 567.

До цього опозиційні російські журналісти підтвердили особи близько 1000 засуджених, які померли в Україні з початку 2023 року. Аналіз некрологів показав, що за останні два тижні під Бахмутом загинули щонайменше 400 увʼязнених. Раніше офіційні особи США підрахували, що група «вагнера» зазнала понад 30 тисяч втрат протягом війни. Більшість з них, ймовірно, були засудженими.

Також ми повідомляли, що держдума рф розгляне закон про спрощення юридичного визнання зниклих безвісти російських військових померлими.

Фото: росЗМІ

Читайте також: Наступ «вагнера» на Бахмут наближається до кульмінації

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!