Main menu

Наступ «вагнера» на Бахмут наближається до кульмінації, - Інститут вивчення війни

335876062 593461262846580 4839472881227533152 n d9651Минулої доби російські війська продовжували просуватися до Бахмута та його околиць. Охопити чи оточити місто окупантам не вдалося.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Відносно повільніші темпи російських атак на Бахмут і його околиці свідчать про те, що наступ «вагнера» на Бахмут, ймовірно, наближається до кульмінації. До того ж за висновками аналітиків Інституту вивчення війни, за останній час з'являється все менше заяв пропагандистів щодо просування в цьому районі.

Нагадаємо, що раніше Інститут війни вже прогнозував кульмінацію російського наступу під Бахмутом 28 січня, але російське командування перекинуло достатню кількість звичайних солдатів рф. Таким чином командування рф запобігло загальній кульмінації наступу на Бахмут, який триває.

Геолокаційні кадри, опубліковані 14 березня, показують, що російські війська протиснулися на північний захід від Бахмута, в бік Північного водосховища. Геолоковані зображення додатково підтверджують заяву фінансиста «вагнера» євгена пригожина про те, що 15 березня бойовики захопили Залізянське (9 км на північний захід від Бахмута). Зйомки бойових дій з геолокацією, опубліковані 16 березня, також підтверджують, що російські війська трохи просувалися поблизу Курдіумівки (за 13 км на південний захід від Бахмута).

16 березня блогери заявили, що армія рф продовжує розширювати свій контроль над територією на північний захід від Бахмута, після взяття Залізянського. Також, за їх заявами, тривають бої в промисловому комплексі «АЗОМ».

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі зазначив, що можливі невеликі тактичні успіхи росіян у Бахмуті будуть пов’язані перш за все з великими втратами техніки та особового складу.

Генштаб України повідомив, що ЗСУ відбили російські атаки на сам Бахмут; на північний захід від Бахмута, поблизу Оріхово-Василівки (12 км на північний захід), Григорівки (7 км на північний захід), Богданівки (5 км на північний захід); і на захід від Бахмута, біля Іванівського (5 км на захід). Речник Східного угруповання військ ЗСУ полковник Сергій Череватий зазначив, що за минулу добу російські війська здійснили 42 наземних удари по Бахмуту.

Раніше ми повідомляли, що окупанти розширюють “оточення” Бахмута і хочуть відкрити шлях до Сіверська.

Фото: Генштаб

Читайте також: росіяни вбили двох жителів Донеччини, восьмеро поранені

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!