Main menu

Вагнерівців в Бахмуті використали, як гарматне м’ясо, щоб зберегти звичайну армію рф

232243 herasymov ta shojhu large new 960x380 0 a6a09Конфлікт між Міноборони росії та фінансистом групи Вагнера пригожиним досяг апогею на тлі битви за Бахмут. шойгу та начальник російського Генштабу генерал герасимов скористалися можливістю навмисно витратити як елітні сили, так і сили "Вагнера" в Бахмуті, щоб послабити пригожина і підірвати його амбіції щодо більшого впливу в Кремлі. 

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Міноборони росії дедалі обмежило можливості пригожина вербувати ув'язнених і отримувати боєприпаси, що змусило того публічно визнати свою залежність від російського МО. 

пригожин публічно поскаржився, що він надіслав листа і намагався відправити свого представника - ймовірно, шойгу і герасимову, з терміновою вимогою надати боєприпаси, але їм не дозволили викласти свої скарги. 

пригожин зміг збільшити свої сили на 40 000 засуджених, ймовірно, з дозволу Кремля на вербування у в'язницях у 2022 році, але втратив цей дозвіл і доступ до цього резерву робочої сили на початку 2023 року. 

пригожин, навіть, погрожував вивести сили "Вагнера" з Бахмута і натякав, що російське МО використовувало "Вагнера" для кровопролитних битв, щоб зберегти звичайні російська війська.

Ці погрози і скарги свідчать про те, що пригожин усвідомлює серйозність свого конфлікту з російським МО. Своєю чергою. російське військове керівництво, можливо, намагається витратити сили Вагнера, і вплив пригожина в Бахмуті. 

Фото: росЗМІ

Читайте також: Захоплення Бахмута не стане переломним моментом у війні, — генсек НАТО

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!