Main menu

ЗСУ відбили 100 атак на Донеччині за добу

334940385 758089398900901 2899651925124731487 n 825e2Росіяни наступають на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямках.  Минулої доби наші воїни відбили на них понад 110 атак.

Про це повідомляє Генштаб.

На Бахмутському напрямку росіяни не припиняють штурмові дії в напрямку міста Бахмут. Наші захисники відбили атаки в районах населених пунктів Оріхово-Василівка, Дубово-Василівка, Бахмут, Іванівське та Олександро-Шультине. 

Ворог обстріляв понад 10 населених пунктів, зокрема, Залізнянське, Григорівка, Богданівка, Бахмут, Костянтинівка, Курдюмівка, Озарянівка, Диліївка, Дружба, Нью-Йорк та Північне Донецької області.

Як повідомляє Генштаб, за попередньою інформацією збройні сили рф вже майже використали весь запас артилерійських боєприпасів розміщених на складах центральної частини росії. 

Наразі росіяни переміщують на територію тимчасово окупованої частини України боєприпаси вже зі складів розміщених в інших регіонах росії. Це суттєво збільшує терміни доставки. 

Майже 50% цих боєприпасів мають видимі ознаки пошкодження іржею. В умовах інтенсивного ведення бойових дій і наявним незадовільним станом боєприпасів слід очікувати їх дефіцит в артилерійських підрозділах армії рф протягом найближчих 2-3 місяців.

Фото: Генштаб

Читайте також: Захоплення Бахмута не стане переломним моментом у війні, — генсек НАТО

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!