“Хочуть захопити всю Україну”: Маляр розповіла про тактику росіян

Семаковська Тетяна 10:24, 20 Листопада 2023
заступниця міністра оборони України Ганна Маляр
Ганна Маляр / фото з відкритих джерел

Росіяни обрали 5 напрямків, аби виснажити українські сили. Йдеться про Мар‘їнський, Авдіївський, Бахмутський, Лиманський і Куп‘янський. Окупанти рівномірно розподілили навантаження вздовж східного кордону — Донецької та Харківської областей.

Про це повідомила Ганна Маляр, колишня заступниця міністра оборони України.

Тактика росіян на полі бою

Ганна Маляр повідомляє, що окупанти вже майже рік наступають на Мар‘їнський, Авдіївський, Бахмутський, Лиманський і Куп‘янський напрямки. По цій лінії фронту вони рівномірно розподіляють навантаження з різною інтенсивністю. За словами Маляр, основна задача російської армії полягає у тому, аби виснажити наші сили на всіх напрямках.

Водночас окупанти не відмовилися від цілі захопити всю Україну.

За такою тактикою стоїть більша мета. Виснажити, щоби діяти більш ефективно надалі. Вони не полишають своїх планів — захопити всю територію України. Нам це дивно чути після їхнього програшу у Києві та області. Але росіяни цим і характеризуються — переоцінкою власних можливостей. Вони завжди ставлять собі максимальні цілі,

Ганна Маляр // колишня заступниця міністра оборони України.

Маляр пояснює, що крім виснаження наших військ, росіяни ще намагаються ослабити наше суспільство. Насамперед йдеться про інформаційні інструменти за допомогою яких й створюють конфлікти в середині держави. Маляр наголошує, що у час, коли ці конфлікти наберуть найбільшого оберту, росіяни можуть вчинити повторний напад.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Як військовослужбовцям отримати безплатне житло від держави

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 16:00, 14 Червня 2024
Нове житло / фото ілюстративне

Українські військовослужбовці мають право на отримання безоплатного житла від держави. Водночас для того, щоб скористуватися такою можливістю, потрібно відповідати певним умовам, зокрема, мати певну вислугу на військовій службі та перебувати на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов.

Детальніше про те, як військовим отримати власне житло бюджетним коштом, дізнавайтесь в матеріалі Бахмут IN.UA.

Безплатне житло для військових у 2024 році

Право на безоплатне житло для військовослужбовців від держави закріплене у законі про соціальний і правовий захист, в якому вказується й порядок отримання.

Зазначимо, що житло по такій державній програмі надається в межах черги. У 2021 році черга на житло для військових складала 44,3 тисячі осіб, у 2022 – 43,5 тисячі осіб. А наприкінці грудня 2023 року число складало 42,2 тисячі осіб. У 2024 році на це було виділено 100 мільйонів гривень.

Вимоги для участі в державній програмі

Військовослужбовці та члени їх сімей, які проживають разом з ними, повинні відповідати певним вимогам:

  • мають вислугу на військовій службі не менше 20 років,
  • перебувають на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов;
  • вперше використовують власне право на безоплатне житло, приватизацію житла тощо;
  • пройшли реєстрацію у населеному пункті дислокації військової частини, в якій військовослужбовець проходить службу та перебуває на відповідному обліку.

Отримати житло не можуть військовослужбовців строкової військової служби.

Які документи потрібні

Для того, щоб стати на квартирну чергу, варто подати командиру військової частини необхідні документи, а саме:

спеціальний рапорт про взяття на облік осіб, що потребують поліпшення житлових умов;

  • довідка про реєстрацію місця проживання (перебування) військовослужбовця та членів його сім’ї, які потребують поліпшення житлових умов;
  • витяг з особової справи військовослужбовця про склад сім’ї;
  • довідка про те, чи перебувають члени сім’ї на квартирному обліку за місцем роботи;
  • документи, що підтверджують право на першочергове та позачергове одержання житла, інші пільги тощо.

Після подання цих документів, у військовій частині почнеться процес зарахування на облік. Згодом доведеться чекати чергу, після чого військовий отримає ордер на вселення до житлового приміщення у виконавчого органу місцевої влади.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Опитування для бахмутян в евакуації: анкета

Семаковська Тетяна 15:30, 14 Червня 2024
Фото Бахмута навесні
Квітучі вишні в місті / фото Facebook

У Берліні відбулася конференція присвячена відновленню України. Редакція й надалі продовжує лобіювати інтереси бахмутян у цьому питання, ми хочемо почути думки нашої авдиторії.

Примітка. Відновлення — це не тільки про планування фізичного процесу відбудови міста, але й відновлення спільноти бахмутян, яка зараз розпорошена по усьому світу. Ми не збираємо особисті дані, відповіді ви надаєте анонімно, а результати опитування будуть оприлюднені після завершення анкетування, кінцевий термін заповнення форми — 25 червня.

Посилання на анкету: https://docs.google.com/forms/d/1-5OjxtjAyWwmjykEFPjkc9zrzwZC0cqIpUlb2V4a8Gg/edit

Опитування займе менш як 5 хвилин вашого часу, дякуємо за кожну відповідь

Ще у 2023 році редакція Бахмут IN.UA проводила велике опитування серед читачів, тоді про повернення у планах свідчило 80% опитаних бахмутян. Опитування було анонімним, а участь в ньому взяло понад 6 тисяч бахмутян. 

Згідно із результатами, понад 80% опитуваних виявили бажання повернутися в Бахмут після війни.  Майже 70% учасників опитування висловили бажання доєднатися до відбудови міста в різному форматі: хтось грошовими пожертвами, а хтось — фізичною працею. Детальніше про голоси бахмутян у 2023 році за посиланням

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Вибори в Україні 2024

“Після виборів на переговори з путіним”: в США поширюють фейк про Зеленського

Тема про президентські вибори в Україні зараз набуває актуальності як серед українців, так і в міжнародному суспільстві. Громаду турбує думка, чи будуть вибори насправді? Росіяни […]

Боєць ЗСУ

«Кількість атак росіян під Бахмутом постійно зростає», — Жорін

На Бахмутському напрямку окупаційні російські війська отримують нові підкріплення у вигляді особового складу та техніки. Водночас кількість атак на лінії фронту поблизу міста-фортеці постійно зростає. […]

10:45, 24.10.2023 Микола Ситник
Бійці Сил оборони

«Росіяни намагаються створити новий оборонний рубіж біля траси Бахмут-Горлівка», — Калашніков

На Бахмутському напрямку окупаційні війська російської федерації не припиняють контратак. Загарбники прагнуть покращити своє тактичне положення на флангах Бахмута. Водночас ЗСУ просуваються до траси Бахмут-Горлівка, […]

10:44, 22.10.2023 Микола Ситник