Росіяни знаходяться у менш зручному становищі, ніж ЗСУ: пресофіцерка 93-ОМБР розповіла про ситуацію в Бахмуті

Семаковська Тетяна 10:25, 9 Червня 2023

347593048 1610115572791397 8676277521453651821 n 7af7eЗа останні дні найманці ПВК Вагнер практично повністю залишили місто, на заміну їм прийшли російські регулярні війська. Пресофіцерка 93-ОМБР Холодний Яр Ірина Рибакова повідомила, що спочатку росіяни, які тільки зайшли в місто були менш обачними, що дало змогу ЗСУ ліквідувати їхню автомобільну техніку.

Про це Ірина Рибакова повідомила в коментарі «Бахмут. IN.UA».

Яка ситуація зараз в Бахмуті? 

 «Наші війська зараз зайняли оборону навколо зруйнованого міста, стали на висоти. Ворог намагається вести спостереження та веде вогонь з багатоповерхівок, які ще не зруйнували. Також він постійно б’є артилерією по позиціях, під’їзних шляхах, по тилах і методично руйнує артою Часів Яр. При цьому окупант знаходиться у менш зручному положенні. Спроб наступати майже не спостерігається», — каже Ірина Рибакова.

Вона зазначила, що коли бійці ЗСУ помічають якийсь рух у місті, вони одразу ж точково відкривають вогонь. Також за словами пресофіцерки 93-ОМБР, замість групи Вагнера у місто зайшли регулярні війська:

 «Спочатку вони були менш обачними, пересувалися на автівках. Це дало можливість нашим хлопцям відпрацювати по скупченню автомобільної техніки»

ЗСУ можуть оточити окупантів в Бахмуті

Зазначимо, що ЗСУ досягли успіхів навколо Бахмута 8 червня. Геолокаційні кадри, опубліковані 7 червня, вказують на те, що українські сили досягли просування поблизу Берхівки — це 6 км на північний захід від Бахмута.

 «По флангах побратимам з інших бригад вдалося відвоювати частину територій і зайняти вигідніші рубежі. Якщо нам вдасться втримати ініціативу, українські сили будуть потроху оточувати Бахмут, який знаходиться у низині», — резюмувала Ірина Рибакова.

Фото: 93-ОМБР Холодний Яр, Фейсбук

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!