ЗСУ вибивають росіян на Бахмутському напрямку, є успіхи поблизу Берхівки та Іванівського

Семаковська Тетяна 09:38, 9 Червня 2023

347398431 775559730683348 2540419666884177732 n 6dda4Українські сили оборони досягли обмежених успіхів навколо Бахмута 8 червня. Геолокаційні кадри, опубліковані 7 червня, вказують на те, що українські сили досягли просування поблизу Берхівки — це 6 км на північний захід від Бахмута.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни 

Як українські так й російські джерела стверджують, що ЗСУ просунулися вперед на 1,8 км в ширину і 1. 2 км в глибину вздовж західного берега Сіверсько-Донецького каналу на захід від Андріївки — це 10 км на південний захід від Бахмута.

Успіхи поблизу Берхівки підтверджує воїн з позивним «Передовічок» з Бахмутського напрямку.

«Є невеликі успіхи в н.п “Берхівки”. Нажаль не такі гарні як би ми хотіли, під*ри накидали дуже багато м’яса, намагаються контратакувати, але безрезультатно. Тому поки тяжко, але стоїмо і просуваємось поступово», — пише військовий.

Screenshot 781 de07bВажкі бої тривають у районі Берхівки та Іванівського. Фото: DeepStateMAP

Журналіст Богдан Мірошников повідомив, що складні бої тривають у посадках біля Кліщіївки. 

«Є певний позитив, але треба зберігати режим тиші та тримати кулачки. Наша арта дає потужного прочухана ворогу. У районі Берхівки важкі бої. За сьогодні без просування. Ворог також намагається контратакувати. Від Іванівського ще трохи відсунули ворога на півдні від селища. Південніше, у районі каналу також бої. Дуже інтенсивні. Ворог намагається всіма силами втримати цю ділянку», — підкреслює Мірошников.

Аналітики Інститут війни повідомляють також, що ЗСУ витіснили війська російської 57-ї мотострілецької бригади і засуджених військовослужбовців підрозділу “Штурм-З” зі своїх позицій. 

Нагадаємо, що російські війська перекидають резерви до Бахмута для підготовки до ведення глибокої оборони. Водночас частина військ ПВК «вагнер» залишається в російському тилу.

Командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що українські війська наступають на флангах до Бахмута, а російські війська втрачають окремі невизначені позиції.

Фото: ілюстративне, Генштаб

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!