Main menu

кремль дозволяє ПВК поглинати солдатів Міноборони росії

image 75f86

кремль ліквідує або позбавляє пріоритету деякі офіційні військові структури, контрольовані Міністерством оборони росії, і дозволяє приватним військовим компаніям поглинати своїх солдатів. російські військові, дислоковані в Донецькій області, відчувають низький морально-психологічний стан та хочуть повернутися додому.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

19 квітня Головне управління військової розвідки Міністерства оборони України опублікувало аудіозапис військовослужбовця Бойового резерву російської федерації (БАРС). Він заявив, що «невідома» російська влада припинила та закрила програму БАРС для солдатів-добровольців і розірвала з ним контракт. Військовий стверджував, що ПВК «вагнер» та ПВК «редут» МО рф перебирають контракти колишніх бійців БАРС.

До слова, депутат держдуми рф федот тумусов 19 квітня заявив, що ПВК «вагнер» і ПВК «ветерани» 3-го армійського корпусу примусово залучили шістьох мобілізованих жителів республіки Саха. Незалежне російське ЗМІ ASTRA повідомило 13 квітня, що ПВК «вовки», яка, ймовірно, пов’язана з «вагнером», змусила 100 мобілізованих солдатів у Стаханові Луганської області вступити до своїх лав.

Читайте також: росіяни змінюють напрямок головного удару в Бахмуті

Ситуація з російськими добровольцями

У Генштабі України 20 квітня повідомили, що учасники російського добровольчого формування «невський», дислоковані в Донецькій області, відчувають низький морально-психологічний стан через втрати особового складу, нестачу боєприпасів і невизначеність щодо можливого підкріплення. В українському Генштабі також зазначили, що все більше російських військових хочуть залишити свої частини та повернутися додому. Низький моральний дух серед бійців-добровольців знижує ефективність російських сил, розгорнутих на лінії фронту, і посилює терміновість і складність триваючих агресивних кампаній кремля щодо збільшення вербування на службу за контрактом.

«Російські добровольчі формування зазнали великих втрат і, ймовірно, мають жахливий моральний дух», — оцінюють аналітики Інституту вивчення війни. 

Росіяни 3ebe7

Російські військові. Фото: Associated Press

Великі втрати особового складу продовжують змушувати структуру російських сил розвиватися. Міністерство оборони Великої Британії зазначило, що існування нової групи сил свідчить про структурну адаптацію армії рф від традиційних російських оперативних формувань, організованих уздовж російських військових округів, можливо, через значні втрати серед регулярних підрозділів росії.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: росЗМІ

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!