У травні користувачі Донецькоблгаз отримують нові рахунки: деталі

Семаковська Тетяна 10:10, 16 Квітня 2024
Донецькоблгаз змінює номер особового рахунку / фото ілюстративне

Відтепер споживачі компанії Донецькоблгаз мають нові номери особового рахунку для сплати послуг за споживання газу. Номер складається з префікса + старий особовий рахунок та залежить від підрозділу Донецькоблгазу. Є зміни й для Артемівського УГГ.

Про це повідомляє Донецькоблгаз.

Номер особового рахунку газмережі

Споживачі газу в Донецькій області мають нові особові рахунки, які складається з префікса + старий особовий рахунок. Як пояснюють в компанії префікс означає приналежність до структурного підрозділу АТ “Донецькоблгаз”. Він складається з порядкового номера підрозділу та дефіса:

  • “2-” Артемівське УГГ;
  • “4-” Миронівська дільниця;
  • “5-” Торецьке відділення;
  • “7-” Дружківське відділення;
  • “9-” Костянтинівське УГГ;
  • “10-” Краматорське УГГ;
  • “11-” Красноармійське УГГ;
  • “12-” Мар’їнське відділення;
  • “13-” Слов’янське УГГ;
  • “18-” Волноваське відділення.

У компанію додають приклад, якщо особовий рахунок жителя Краматорська раніше був, наприклад, 4084, то новий буде 10-4084.

Для сплати за газ потрібно використовувати нові особові рахунки. Вони будуть відображені в квитанціях за травень 2024 року.

Ціни на газ 2024 у Донецькій області

Ціни на газ для населення в Донецькій області варіюються залежно від компанії постачальника. Так, споживачі ПАТ “Донецькоблгаз” сплачують за доставку газу 1,416 гривні за 1 м³, з ПДВ. Такі дані наводить Мінфін. Своєю чергою ціна на газ 2024 складає орієнтовно 7,96 гривні за куб. м, з ПДВ від Газопостачальної компанії “Нафтогаз України”.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Бахмутський ІРЦ: як працює в евакуації та скільки навчаються дітей

Валентина Твердохліб 16:49, 7 Листопада 2024
Приміщення Бахмутського ІРЦ до війни / фото Бахмутська міськрада

Інклюзивно-ресурсний центр міста Бахмут продовжує роботу в евакуації. Фахівці центру продовжують супровід і навчання дітей з особливими освітніми потребами. Заняття проходять у дистанційному і очному форматі.

Про це редації “Бахмут IN.UA” розповіла директорка Бахмутського ІРЦ Оксана Коляденко.

Бахмутський ІРЦ: як проходить навчання

Наразі Бахмутський ІРЦ проводить навчання для дітей з особливими освітніми потребами у двох форматах. Переважна більшість вихованців навчаються дистанційно, заняття проходять онлайн.

Також бахмутяни мають можливість відвідувати очні заняття. Вони проходять у Дніпрі, в хабі “З Бахмутом у серці”. Фахівець-консультантка Світлана Жизневська проводить очні заняття для дітей і консультації для батьків, які проживають у Дніпрі.

Цього навчального року на супроводі в Бахмутському ІРЦ перебувають 361 дитина. Це діти дошкільного і шкільного віку. З ними займаються двоє фахівців-консультантів — практичний психолог і дефектолог.

Директорка ІРЦ каже, що на початку дистанційного навчання були виклики, але їх успішно подолали.

“Наші діти забезпечені технікою, тому в цьому не було труднощів. Та все ж перелаштуватися на дистанційну форму було складно, адже для дітей з особливими освітніми потребами важливий контакт з фахівцями. Раніше вони ходили до нас на проходження комплексної оцінки, відвідували корекційно-розвиткові заняття. Тепер же все це переважно в дистанційному форматі. Поступово робота налагодилася і ми надаємо ті ж самі послуги, що і в Бахмуті, але онлайн. Також ми пропонуємо очні заняття з фахівцем-консультантом у Дніпрі”, — зазначила Оксана Коляденко.

Заняття в Бахмутському ІРЦ відвідують і діти, які вимушено евакуювалися за кордон.

“Є діти, які відвідують заняття з-за кордону, таких дітей не мало. В основному це діти з інвалідністю, які навчаються на інклюзивній програмі. Однак більша частина вихованців — це ті, що знаходяться в Україні”, — каже Оксана Коляденко.

Кожного навчального року Бахмутський ІРЦ набирає нових вихованців.

“Кожного року ми набираємо на інклюзивне навчання дітей шкільного віку. Також ми набираємо спеціальні групи дітей дошкільного віку, які потребують занять з логопедом. Одні діти випускаються по досягненню відповідного віку, а інші починають навчання. Заняття ми проводимо лише для бахмутян, але за консультацією до нас звертаються й батьки з інших міст. Наприклад, пішли до свого ІРЦ в місті, але потім звернулися до нашого закладу за допомогою. Ми маємо багато позитивних відгуків від батьків щодо нашої роботи і щодо роботи наших фахівців, тому щороку маємо нових вихованців”, — зазначила Оксана Коляденко.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

ЮНІСЕФ видаватиме грошову допомогу ВПО, які проживають на Харківщині: деталі

Валентина Твердохліб 15:25, 7 Листопада 2024
юнісеф
Грошова допомога / фото Unsplash

ЮНІСЕФ видаватиме грошову допомогу на Харківщині. Її можуть отримати жителі Новгород-Сіверської громади та переселенці, які туди переїхали.

Про це повідомляє Новгород-Сіверська міська громада. 

Допомога від ЮНІСЕФ на Харківщині

Програма грошової підтримки від ЮНІСЕФ доступна для зареєстрованих мешканців Новгород-Сіверської громади, які фактично тут проживають. Також на неї можуть розраховувати ВПО, які живуть у громаді.

Мешканці населених пунктів, що знаходяться в межах 10-кілометрової зони від кордону, де надавалася допомога УВКБ ООН, Міжнародним Комітетом Червоного Хреста (МКЧХ), а також домогосподарства, що отримують аналогічну допомогу від організації ACTED, не зможуть зареєструватися та отримати допомогу від ЮНІСЕФ, оскільки не пройдуть верифікацію.

Перелік сіл, мешканці яких не зможуть отримати допомогу:

  • Смяч;
  • Печенюги;
  • Лизунівка;
  • Володимирівка;
  • Аршуки;
  • Полюшкине;
  • Ясне;
  • Ковпинка;
  • Будище;
  • Кремський Бугор;
  • Михайлівка;
  • Пушкарі.

Грошова допомога від ЮНІСЕФ на Харківщині: як зареєструватися

Для отримання грошової допомоги необхідно надати оригінали документів:

  • паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків одного з батьків або законного представника дитини;
  • свідоцтво про народження дитини до 14 років або паспорт і свідоцтво про народження дитини (для дітей, яким виповнилось 14 років);
  • банківські реквізити (IBAN) одного з батьків або законного представника дитини;
  • витяг з реєстру територіальної громади (про зареєстроване місце проживання) на дітей, а також на одного з батьків або законного представника дитини, який має паспорт нового зразка (ID-картка);
  • інші документи, які підтверджують родинні стосунки;
  • для ВПО довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи на дітей та на одного з батьків або законного представника дитини.

Реєстрація на отримання грошової допомоги проходитиме щодня з 8 по 12 листопада з 9:00 до 17:00. Звертатися для подачі заявок можна за адресою: місто Новгород-Сіверський, вул. Захисників України, 10 (вхід з боку вулиці).

Додатково у суботу, 9 листопада, з 10:00 до 15:00 реєстрація відбуватиметься в селах Блистова, Дігтярівка та Орлівка в адмінбудівлях старостатів за адресами: 

  • село Блистова, вул. Б. Хмельницького, 50;
  • село Дігтярівка, вул. Покровська, 50;
  • село Орлівка, вул. Шевченка, 70.

Примітка. Матеріал підготувала практикантка Нетребич Валентина

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

ірц

Бахмутський ІРЦ: як працює в евакуації та скільки навчаються дітей

Інклюзивно-ресурсний центр міста Бахмут продовжує роботу в евакуації. Фахівці центру продовжують супровід і навчання дітей з особливими освітніми потребами. Заняття проходять у дистанційному і очному […]

юнісеф

ЮНІСЕФ видаватиме грошову допомогу ВПО, які проживають на Харківщині: деталі

ЮНІСЕФ видаватиме грошову допомогу на Харківщині. Її можуть отримати жителі Новгород-Сіверської громади та переселенці, які туди переїхали. Про це повідомляє Новгород-Сіверська міська громада.  Допомога від […]

В місті Жовті Води працюватиме ЦНАП для бахмутян: дата

8 листопада, у четвер, для бахмутян, які проживають у місті Жовті Води на Дніпропетровщині працюватиме фахівець ЦНАПу Бахмутської міськради. Про це повідомляє Центр підтримки бахмутян […]

селидового

За добу росіяни вивезли з Селидового 76 людей: серед них дитина. Куди “евакуюють”

Росіяни займаються так званою “евакуацією” населення з тимчасово окупованих територій. Наразі російські військові активно вивозять людей з нещодавно захопленого Селидового. Лише за минулу добу з […]

Кайтселійт: як в Естонії долучають хлопців і дівчат до захисту країни та вчать виживати в диких умовах

На вулиці мороз, але для дітей в Естонії — це ідеальний час, аби відточити навички виживання. Щороку молодь Естонії збирають на вишколи, де літом та […]