Дітям Соледару збирають 100 тисяч гривень на подарунки: як стати Миколаєм

Семаковська Тетяна 10:01, 14 Листопада 2023
Допомога дітям Соледару / фото ілюстративне

Мешканці зруйнованого Соледару зараз живуть в евакуації у різних містах України. Щоб подарувати дітям свято, місцеві благодійні організації вирішили об’єднатися та створили збір на 100 тисяч гривень.

Про це повідомляє місцева волонтерка Наталія Тищук.

Подарунки для дітей Соледару

У Соледарі до повномасштабного вторгнення проживало понад 10 тисяч людей. Після того, як місто зруйнували російські окупанти, люди залишилися без дому. Щоб подарувати малечі в евакуації свято, місцеві волонтери та благодійні організації оголосили великий збір. Планують назбирати 100 тисяч гривень, аби придбати подарунки 365 дітям дошкільного віку та дітям пільгових категорій Соледарської громади.

Участь у зборі візьмуть:

  • БФ “Соляна Фортеця”;
  • IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives;
  • ГО “Світанок” села Яковлівки;
  • Всеукраїнська Громадська організація “Територія жінок Донеччини”;
  • Соледарська платформа ініціатив.

Також допомагатимуть активістки міста Наталія Тищук, Ольга Усатюк, Вікторія Грунська, Наталя Профатілова, Наталя Качур, Тетяна Кваша.

Сезон святкових див незабаром, а відчуття дому в соледарських дітей ще досі немає.
Майже рік тому наше місто зруйнували та окупували російські загарбники. Родини зазнали втрат, а дітки — свій маленький дитячий світ. Друзі та близькі розкидані світами, а маленькі улюблені речі під завалами згарищ. Тому, ми хочемо об’єднати наймолодших соледарців святковим настроєм і подарувати їм частинку тепла з нашого дому від вас з нами!

Пишуть організатори акції // з Соледару

Як доєднатися до збору?

Щоб стати учасником збору, потрібно задонатити будь-яку суму на рахунок фонду:

Благодійники хочуть зібрати 100 тисяч гривень до 20 грудня, а за найбільші донати небайдужим подарують тематичні листівки з Соледару.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

БАХМУТ 20 5e850

Соледар — місто каштанів й абрикосів: волонтерка Тетяна Кваша розповіла про життя спочатку

Тетяна Кваша родом із міста Соледар, попри свій юний вік вона вже встигла відкрити власний бізнес, який на жаль, знищили росіяни. Тетяна активна громадська діячка, […]

IMG 0718 cbf80 121aa

Еволюція солевидобутку: хто з європейців інвестував у бахмутську сіль

Коли одне з найбільших в Європі підприємств по видобутку солі «Артемсіль» під ворожим огнем рашистів зупинило свою роботу, згадуємо з чого почався солевидобуток на території […]

image2 0b052

Талісман Соледара Солті об’єднує дітей та дорослих довкола пам’яті про місто

У середині квітня відбулась презентація та перший онлайн-воркшоп у рамках проєкту «Salty — талісман Соледара». Цим займається команда проєкту Благодійного фонду «Соляна фортеця», яка прагне об’єднати […]