Львів об’єднує переселенців: у артпросторі відбудеться вистава за участі бахмутянина

Семаковська Тетяна 14:36, 20 Жовтня 2023
У Палаці Хоткевича відбудеться вистава/Вікіпедія

Львівська лабораторія плейбек-театру 25 жовтня проведе виставу-перформанс, у якій братимуть участь, зокрема, й ВПО з різних областей. Бахмутянин Андрій Кузнєцов також виступатиме на сцені. Прийти на виставу можуть усі охочі, вхід за благодійний донат.

Про це повідомляє театр Плейбек у Львові.

Вистава у Львові

Бахмутянин Андрій Кузнєцов разом з трупою/з відкритих джерел

У Львові, у Палаці Гната Хоткевича 25 жовтня проведуть незвичайну виставу. Це відкрита репетиція Львівської лабораторії плейбек-театру, де актори будуть імпровізувати, а гості можуть до них доєднатися та вийти на сцену. Під час репетиції гості зможуть дослідити власну спонтанність. Бахмутянин Андрій Кузнєцов також вирішив доєднатися до плейбек-театру.

Чоловік пояснює, що таким чином люди можуть ділитися своїми історіями та переживаннями. У перформансі братимуть участь переселенці із різних міст: Запоріжжя, Херсону тощо. Простір Львівської лабораторії плейбек-театру об’єднує внутрішньо переміщених осіб з різних міст, тут люди можуть дослідити свої емоції, поділитися з ними та знайти однодумців. Все це можливо завдяки різним формам творчості.

Примітка: Плейбек-театр — це простір, де глядачі та актори разом вимальовують та забарвлюють картини реальних історій. Кожен присутній має змогу поділитися історією з життя, яку актори театру відтворять та повернуть у вигляді короткої імпровізаційної сцени.

Як відвідати виставу?

Якщо ви хочете відвідати виставу заповніть форму попередньої реєстрації https://forms.gle/Z6vcmSuW5eq99xcK8

Всіх охочих чекають у середу о 19:00 у Палаці Гната Хоткевича за адресою вул. Кушевича, 1, м. Львів. Участь за добровільний донат будь-якої суми. Також потрібно взяти із собою змінне взуття чи шкарпетки.

Читайте також

ідеї відпочинку на вихідних

Ідея на вихідні — влаштувати кіномарафон. Топ 10 фільмів цієї осені

Один із бюджетних способів провести вихідні — влаштувати дома кіномарафон. Осінню ми все частіше обираємо домашній відпочинок, а от зробити його цікавішим можуть фільми та […]

Палац Культури у Часів Ярі: якою була історична споруда

23 липня, окупаційні російські війська знищили Палац Культури у Часів Ярі. Останнім часом ця будівля використовувалася як міський гуманітарний штаб та місце надання медичної допомоги. […]

308853655 501334122001804 6007165178857978982 n 7a317

РЦ «Перемога» у Бахмуті: як центр культури покращував життя бахмутян? Фотоспогади

Розважальний центр «Перемога» на вулиці Ювілейній, 10 до повномасштабного вторгнення був найбільшим приватним культурним осередком міста. Тут проводили безкоштовні кінопокази патріотичного кіно, організовували творчі вечори. […]