Росіяни намагаються відбити втрачені позиції біля Кліщіївки

Семаковська Тетяна 09:28, 14 Серпня 2023

367398737 638033188509763 557798905827518146 n fb1dbЗСУ продовжили  наступ в районі Бахмута, але 13 серпня не здійснили жодних заявлених або підтверджених просувань. Російські джерела стверджують, що українські сили атакували російські позиції на північ і захід від Кліщіївки. Окупанти намагалися повернути собі втрачені позиції поблизу Бахмута, й почали відвертати увагу від невдачі новинами про наступ на лінії Куп’янськ-Сватове.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни

Ситуація на Бахмутському напрямку

Пропагандистський блогер стверджує, що українські сили потужно обстріляли російські позиції на лінії Курдюмівка-Озарянівка, але не проводили наземної атаки.

Російські війська продовжили наступальні операції в районі Бахмута і, за повідомленнями, просунулися вперед 13 серпня. Російські джерела стверджували, що 83-тя повітряно-десантна (ВДВ) бригада рф відвоювала частину південної Кліщіївки під час контратаки, але що українські сили все ще утримують південно-західну Кліщіївку. Наголосимо, що підтвердження інформації про відбиття частини Кліщіївки росіянами – немає.

Український Генеральний штаб повідомив, що російські війська провели невдалі наступальні операції на захід від Ягідного, поблизу Кліщіївки, на південь від Андріївки та поблизу Білої Гори.

Також окупанти стверджували, що контратакували поблизу Берхівки та Курдюмівки, а інше джерело рф опублікувало відео, на якому 102-й мотострілецький полк обстрілював українські позиції поблизу Кліщіївки.

Крім того, російські війська провели наступальні операції на лінії Куп’янськ-Сватове та спробували повернути втрачені позиції під Бахмутом у Донецько-Запорізькій області.

Раніше легендарна 93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр» (93-тя ОМБр) показала, як українські воїни «полюють» на російських окупантів у Бахмуті.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Генштаб

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!