Бійці з Бахмутського напрямку розповіли, як обороняють території під час аномальної спеки

Семаковська Тетяна 10:27, 7 Серпня 2023

363285356 683474410486999 8333306372983718699 n 2a557Бригада швидкого реагування Національної гвардії України “Рубіж”, яка зараз дислокується на Бахмутському напрямку розповіла, як спека впливає на хід бойових дій. Нагадаємо, що стовпчики термометра останніми днями перевищують позначку 30° тепла та вище. Така температура значно ускладнює життя бійцям на передовій.

Про це в ефірі телемарафону розповів пресофіцер бригади швидкого реагування “Рубіж” Національної гвардії України Харитін Старський.

Як спека впливає на фізичні можливості бійців

За словами пресофіцера висока температура впливає на фізичні можливості військових. Наприклад, учора в районі, де дислокуються бійці було близько 37° тепла у тіні. На сонці ж зафіксували понад 60°. В таких умовах доводиться працювати піхоті, в той час, як стандартна вага піхотинця бригади “Рубіж”, яку він несе з боєкомплектом та бронею сягає від 15 до 30 кілограмів.

“Піхотинці абсолютні герої, бо щоб працювати у таких умовах, необхідно мати надлюдські можливості”, — каже Харитін Старський.

Додамо, що бригада “Рубіж” на Бахмутському напрямку протягом тижня вивела з ладу понад десять одиниць бронетехніки російської армії.

Що передувало? 

Заступниця міністра оборони наголошує, що ворог відчутно збільшив кількість обстрілів на Сході. Якщо позаминулого тижня окупанти обстрілювали близько 8 тисяч разів на тиждень (ред. це 400 тисяч боєприпасів), то зараз мова йде про близько 9 тисяч обстрілів.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Бригада швидкого реагування Національної гвардії України “Рубіж”

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!