Росіяни визнають, що потроху відступають від Кліщіївки

Семаковська Тетяна 09:18, 31 Липня 2023

362205331 299853462402145 4127658813835857079 n ee5e7Українські війська продовжили наступальні операції в районі Бахмута 30 липня, але не здобули підтверджених успіхів. Українські військові джерела повідомили, що українські війська досягають невеликих, але постійних успіхів на південному фланзі Бахмута, а російські війська продовжують стягувати резерви в цей район.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни

Ситуація на Бахмутському напрямку

Російські блогери стверджували, що ЗСУ продовжують наземні атаки на південний захід від Бахмута в районі Кліщіївки (6 км на південний захід), а один з блогерів повідомив, що російські війська відступили на схід від залізничної колії в районі Кліщіївки. 

Кілька російських джерел поширили кадри, на яких, за повідомленнями, видно, як бійці батальйону “Призрак” 4-ї мотострілецької бригади Луганської народної республіки (ЛНР) атакують українські позиції на околицях Кліщіївки. 

Російські блогери також стверджують, що українські війська продовжують атакувати російські позиції на північний захід від Бахмута в районі населених пунктів: 

  • Міньківка;
  • Берхівка;
  • Богданівка;
  • Ягідне;
  • та Дубово-Василівка.

Російські війська не здійснювали жодних підтверджених або заявлених наземних атак в районі Бахмута 30 липня. Російські та українські джерела повідомляють, що окупанти продовжують зусилля зі стримування українського просування на південний захід і північний захід від Бахмута. 

Український Генштаб, зокрема, не підтвердив жодних російських наземних атак поблизу Бахмута протягом дня.

Нагадаємо, що на півдні Бахмута українські війська протискають російську оборону

Фото: Генштаб

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!