Сирський розповів про обстановку під Бахмутом

Семаковська Тетяна 12:28, 28 Липня 2023

Сирський 893fe

ЗСУ просуваються вперед та звільняють території на Бахмутському напрямку. Ситуація на північних та південних околицях Бахмута залишається напруженою. Окупанти підтягли в район Кліщіївки, Курдюмівки та Андріївки значну кількість артилерії.

Про це командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський розповів «Military Media Center».

«На Бахмутському напрямку ситуація дуже напружена, але ми поступово просуваємося вперед та звільняємо наші землі. Ворог затято чіпляється за кожен сантиметр, веде інтенсивний артилерійський та мінометний вогонь. 

 

У цих умовах дуже важливо своєчасно приймати управлінські рішення адекватно обстановці, яка склалась, і вживати заходів щодо маневру силами та засобами, перекидання частин і підрозділів на напрямки, де намітився успіх, або виводу їх з-під вогню противника. Головна роль у цьому процесі належить штабу угруповання, офіцери якого якраз і проводять аналіз обстановки за багатьма напрямками, готують пропозиції і бойові розпорядження військам», — пояснив командувач.

Мапа напрямок f0f12Поточна ситуація на фронті в районі Бахмута за даними DeepStateMapLive. Фото: скріншот

Генерал-полковник наголосив, що на перший план у діях Сил оборони на східному фронті зараз вийшла контрбатарейна боротьба. 

«Для підтримки своїх військ в районі Кліщіївки, Курдюмівки, Андріївки ворог зосередив значну кількість артилерії, знищення якої є одним із головних завдань для наших військ. На Куп’янському та Лиманському напрямках противник постійно атакує, застосовуючи свої найпрофесійніші підрозділи. Щодня ми відбиваємо на цих напрямках численні штурми. Жодної нашої позиції не втрачено», — підкреслив Олександр Сирський.

Читайте також: ЗСУ просунулися під Бахмутом, а також звільнили село на півдні Донеччини

Нагадаємо, старший лейтенант, заступник командира 3-го батальйону «Свобода» у складі Бригади швидкого реагування Національної гвардії України «Рубіж» Володимир Назаренко розповів, що зараз відбувається поблизу Бахмута і Соледара.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: телеграм-канал командувача Сухопутних військ ЗСУ

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!