Переповнені морги та лікарні: на ТОТ медики не встигають надавати допомогу російським окупантам

Семаковська Тетяна 09:50, 27 Липня 2023

Міноборони рф 4ab8a

На Бахмутському напрямку ЗСУ продовжують вести наступальні дії північніше та південніше Бахмута. Наші воїни завдають окупантам максимальних втрат. Через велике завантаження та нестачу знеболювальних препаратів лікарні на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) не встигають приймати поранених росіян. 

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Наразі Сили оборони України контратакують на Бахмутському, Мелітопольському та Бердянському напрямках. Українські воїни в районі Старомайорського Донецької області мали успіх, закріплюються на досягнутих рубежах. Водночас ворог, продовжує чинити потужний опір, здійснює переміщення підрозділів та військ, активно застосовує резерви.

Великі втрати окупантів

Завдяки успіхам ЗСУ на лінії бойового зіткнення окупанти щоденно несуть великі втрати. Так, у тимчасово окупований Первомайськ Луганської області до місцевого моргу під час евакуації з поля бою загарбники доставили тіла 109 російських окупантів.

Окрім того, у центральній місцевій лікарні Первомайська проходять лікування 730 загарбників. Персонал лікарні не встигає надавати медичну допомогу російським терористам через велике завантаження та нестачу знеболювальних препаратів. 

«Морально-психологічний стан російських загарбників тут вкрай низький, вони не бажають повертатися у зону проведення бойових дій», — підсумували у Генштабі.

Мапа лікарня e8209У центральній місцевій лікарні Первомайська проходять лікування 730 загарбників. Фото: Google Maps

Читайте також: У росіян починає «горіти» південний фланг Бахмута, — Мірошников

Нагадаємо, ЗСУ досягли тактично значних успіхів на південь від Бахмута — у районі Кліщіївки та Андріївки. На підступах до населених пунктів тривають запеклі бої.

Раніше ми писали, що російські сили відчувають значні труднощі з обороною позицій на південному фланзі Бахмута через відсутність ротацій та ефективну українську радіоелектронну боротьбу в цьому районі.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Міноборони рф

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!