У росіян починає «горіти» південний фланг Бахмута, — Мірошников

Семаковська Тетяна 10:50, 26 Липня 2023

Танк 7e84d

Сили оборони України продовжують контратаки на Бахмутському напрямку. ЗСУ значно просунулися біля Курдюмівки, Кліщіївки, Андріївки та Дубово-Василівки. Особливо складно окупантам тримати оборону на південному фланзі Бахмута.

Про це повідомляє військовий журналіст Богдан Мірошников.

Яка ситуація в районі Бахмута?

За його словами, на флангах Бахмута продовжуються складні бої на всіх ділянках. Наразі ЗСУ рухаються на південних околицях міста.

«В окупантів почав потроху горіти південний фланг Бахмута. Прориви Сил оборони від Курдюмівки до Кліщіївки є суттєвими за цей час.

 

Друга лінія, більш слабка, знаходиться вдзовж річки Бахмутка і навряд чи окупантам вдасться там так само довго тримати рубежі. Хоча можуть. Відхід ворога аж до М03 (ред. ділянка траси Е40 (Бахмут — Слов’янськ) вже не є чимось нереальним. А ще коли до Соледару залишається кілька кілометрів — то це впливає й на сусідні ділянки. Тому вони так потужно намагаються вирішити питання, в тому числі, «сіверського виступу», — розповів журналіст.

Мапа південні околиці b229fПоточна ситуація на фронті в районі Бахмута (південний фланг) за даними DeepStateMapLive. Фото: скріншот

Він зауважив, що Сили оборони мають значні успіхи на півдні Бахмута, але поки не контролюють Кліщіївку та Андріївку.

«Кліщіївка, Андріївка — панікі нєт! Поки немає контролю, але це вже близько. Дуже скоро. Під Курдюмівкою Сили оборони серйозно розширили плацдарм. Також бої на околицях селищ.

 

Напрямки Андріївки, Дубово-Василівки — є просування. Біля Яковлівки, Ягідного та Берхівки тривають дуже складні бої. Під Майорськом активізація боїв. Загалом ситуація така, що в окупантів становище вимальовується дуже «цікаве», — резюмував Богдан Мірошников.

Мапа північні околиці 52546Поточна ситуація на фронті в районі Бахмута (північний фланг) за даними DeepStateMapLive. Фото: скріншот

Боєць ЗСУ і автор Telegram-каналу «Бахмутський Демон» додав, що складні бої за Кліщіївку продовжується.

«Важкі бої в Кліщіївці тривають. Кришка гроба вже вдавила багатьох кліщів в землю у Кліщіївці. Пі*ри там все, і їх командування, яке досі не відводить то м’ясо, просто лишає росіянчиків гинути доки їх дружини будуть рожать вже від іншого м’яса нових дітей», — підсумував військовий.

Читайте також: Росіяни намагаються відволікти ЗСУ від атак навколо Бахмута наступом на Куп’янському напрямку, — експерт  

До слова, 25 липня українські війська досягли тактично значних успіхів на південь від Бахмута.

Нагадаємо, російські сили відчувають значні труднощі з обороною позицій на південному фланзі Бахмута через відсутність ротацій та ефективну українську радіоелектронну боротьбу в цьому районі. 

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Генштаб

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!