Стало відомо, як росіяни в Куп’янську впливають на хід бойових дій в Бахмуті

Семаковська Тетяна 09:23, 19 Липня 2023

361372237 625324539780628 8156611123134622345 n e64e4Станом на 18 липня українські війська продовжували контрнаступальні операції навколо Бахмута і просунулися на північ від Бахмута. Геолокаційні дані, опубліковані 17 липня, показують, що ЗСУ просунулися на захід від Ягідного — це 3 км на північний захід від Бахмута.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

Окупанти відволікають увагу від Бахмута

Заступник міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що українські війська зайняли майже всі панівні висоти навколо Бахмута. За її словами, російські війська панічно бояться нещодавніх успіхів України в районі Бахмута, і їхні дії на різних напрямках, зокрема на Куп’янському, мають на меті відволікти і відтягнути українські війська від того місця, де вони просуваються вперед. 

Військовий з позивним Бахмутський демон прокоментував хід дій у Куп‘янську та Лимані. 

«Куп‘янськ та Лиман. Хлопці, від вас залежить вкрай багато, тримайтесь, там важко зараз, але підарів певен вдасться зупинити», – пише військовий.

Російські пропагандисти натомість стверджують, що українські підрозділи  намагалися прорвати російські оборонні лінії в напрямку Кліщіївки.

Росіяни звітують про успіх біля Озарянівки

Аналітики Інституту вивчення війни стверджують, що російські війська продовжували наземні атаки в районі Бахмута і 18 липня досягли обмежених територіальних успіхів на південь від Бахмута. 

Геолокаційні кадри, опубліковані 18 липня, показують, що російські війська просунулися в районі Озарянівки – це 14 км на південний захід від Бахмута). Відомо, що окупанти намагалися прорватися в районі Богданівки, Міньківки, Іванівського і на південний захід від Оріхово-Василівки.

Командувач Сухопутних військ України генерал-полковник Олександр Сирський заявив, що російські війська перекидають резерви до Бахмута, щоб зупинити просування українських військ, незважаючи на те, що Росія зосереджує свої основні сили на Куп’янському напрямку. 

Нагадаємо, що окупанти перекидають резерви під Бахмут, щоб відновити втрачені позиції на флангах.

Раніше ми писали, що на Бахмутському напрямку Сили оборони оточили і взяли в полон групу російських військовослужбовців. Серед них був роман бояшнєв і степан клімєнко, які зробили правильний вибір, здалися, бо не хотіли помирати в 20 років.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Генштаб

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!