ЗСУ закріплюються поблизу Кліщіївки

Семаковська Тетяна 09:35, 7 Липня 2023

Солдат1 bf168

Сили оборони продовжують успішні наступальні операції в районі Кліщіївки на Бахмутському напрямку. Водночас російські війська намагаються атакувати на Лиманському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках.

Про це речник Генерального штабу Збройних Сил України Андрій Ковальов повідомив «Military Media Center».

За його словами, на околицях Бахмута українські війська з важкими боями вибивають окупантів із раніше захоплених позицій.

«Північніше та південніше міста Бахмут вони продовжують чинити тиск на противника, вибивають з раніше захоплених рубежів. В районі Кліщіївки мають частковий успіх, закріплюються на досягнутих рубежах. Тут тривають важкі бої», — розповів Андрій Ковальов.

Він додав, що українські військові продовжують стримувати наступ російських військ на Лиманському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках.

Мапа північ b252fПоточна ситуація на фронті в районі Бахмута (північні околиці) за даними DeepStateMapLive. Фото: скріншот

Інформація з фронту

Військовий журналіст Богдан Мірошников зауважив, що на обох флангах Бахмута продовжуються запеклі бої. На його думку, на півдні Бахмута наразі більше шансів для успішного просування.

«На цей час точаться важкі бої у районі Кліщіївки, Курдюмівки та Озарянівки. Є просування тактичного характеру поза межами цих н.п. На півночі район Берхівки, Дубово-Василівки та Залізнянського є найгарячішим. Але просування тут або нема, або мінімальне.

 

Зараз південний фланг є дуже перспективним. Є всі шанси досягнути успіху в осяжному майбутньому», — розповів Богдан Мірошников.

Воїн із Бахмутського напрямку з позивним Передовіч0к повідомив, що наразі ЗСУ просуваються і в самому Бахмуті. За його словами, важкі бої тривають поблизу Берхівки і Кліщіївки.

«В місті Бахмут — маємо просування та закріплення на нових позиціях, далі йдуть бої. Берхівка — йдуть бойові дії. Чув краєм вуха, що хтось вже каже, що населений пункт під нашим контролем. Інформація не відповідає дійсності. На даний момент йдуть важкі бої…ворога в населеному пункті дуже багато.

 

Кліщіївка — хлопці мають просування, вибивши ворога з опорних пунктів на околицях н.п в лісополосі, підібравшись ближче до населеного пункту, серед пі*рів вже гуляє паніка. Ситуація поступово покращується, ми маємо успіхи, дуже гарні, працюємо на напрямках», — наголосив військовий.

Мапа південь 6d60aПоточна ситуація на фронті в районі Бахмута (південні околиці) за даними DeepStateMapLive. Фото: скріншот

Читайте також:

Нагадаємо, Сили оборони України просунулися до лісової смуги на захід від Кліщіївки і наблизилися до населеного пункту.

Раніше ми писали, що на Бахмутському напрямку обстановка загострилась. Наразі триває двобій за перехоплення ініціативи. Росіяни активно реагують на всі дії ЗСУ та створюють на загрозливих напрямках по три лінії оборони.

Військовий експерт та полковник запасу ЗСУ Роман Світан розповів, чи є в Сил оборони можливість найближчим часом звільнити Бахмут від російських окупантів. 

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Генштаб

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!