Росія перекинула війська з усіх регіонів, щоб стримати український контрнаступ

Семаковська Тетяна 11:09, 6 Липня 2023

Танк 7f1d5

Для того, щоб стримати контрнаступ Збройних сил України, російська федерація стягнула військові формування з усієї країни. Під Бахмутом тепер діють елітні десантники — сили швидкого реагування на випадок напруженості у відносинах з НАТО.

Про це британська розвідка інформує у звіті, опублікованому в Twitter Міністерства оборони Великої Британії.

За даними відомства, у Запорізькій області діє 58-а загальновійськова армія рф, яка зазвичай контролює безпеку у Кавказькому регіоні. У районі Великої Новосілки Донецької області позиції утримують 5-а загальновійськова армія і морська піхота. Це формування рф використовувала як протидію Китаю.

Як зауважили експерти, війна проти України змістила усталену національну стратегію росії. Так, під Бахмутом оборону тримають сили, яких готували для протидії НАТО.

«Зараз оборона навколо Бахмута в основному сформована навколо повітряно-десантних полків, зазвичай дислокованих у західній росії, які переважно діють як елітні сили швидкого реагування у разі напруженості з НАТО. Те, як росія приймає ризики по всій Євразії, показує, як війна порушила встановлену національну стратегію рф», — додали в Міноборони Британії.

Звіт 78356Звіт британської розвідки. Фото: Twitter Міністерства оборони Великої Британії

Читайте також: У Бахмуті ворог знаходиться у пастці, з якої не може вийти, — Маляр про ситуацію в місті

Нагадаємо, Сили оборони України продовжують вести наступальні дії на північ і південь від Бахмута. Минулої доби, 5 липня, ЗСУ закріпилися на нових позиціях.

Військовий експерт Сергій Грабський розповів, що ЗСУ утримують поблизу Бахмута підрозділи росіян, які ворог не може перекинути на інші напрямки.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Генштаб ЗСУ

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!