Під Бахмутом ЗСУ впритул підібралися до важливих вузлів оборони окупантів

Семаковська Тетяна 10:15, 29 Червня 2023

Військовий 0d236

На Бахмутському напрямку основні бої тривають на північних та південних околицях Бахмута, а також вздовж каналу Сіверський Донець-Донбас. ЗСУ просуваються під Курдюмівкою, Кліщіївкою та Берхівкою, що ускладнює систему оборони окупантів.

Про це повідомляє військовий журналіст Богдан Мірошников.

Яка обстановка в районі Бахмута?

За його словами, на південному фланзі міста ЗСУ просуваються під Курдюмівкою та Кліщіївкою. Водночас росіяни намагаються відчайдушно утримати північний фланг Бахмута.

«Основні бої тривають у районі Кліщіївки, Оріхово-Василівки, Курдюмівки, Васюківки, а також вздовж каналу Сіверський Донець-Донбас. Під Курдюмівкою та Кліщіївкою є просування Сил Оборони, вздовж каналу, на його східному березі, є кілька ділянок, які контролюються нашими воїнами.

 

На північному фланзі ворог відчайдушно намагається втримати виступи у районі Дубово-Василівки та Залізнянського-Сакко і Ванцетті. Тому у цих районах майже без просування. Треба ще дуже багато окупантів відправити до кобзона. Але таке утримання рано чи піздно зіграє з ними поганий жарт», — вважає журналіст.

Він наголосив, що українська армія підходить до чутливих вузлів оборони росіян

«У напрямку Майорська ситуація аналогічна. Загалом ситуація така, що Сили Оборони впритул підібралися до важливих, але від того дуже чутливих вузлів оборони окупантів. Наступні дні (можливо й тижні) багато чого покажуть», — підсумував Богдан Мірошников.

Мапа північ a4103Обстановка на північних околицях Бахмута. Фото: DeepStateMapLive

Інформація від військових

Боєць ЗСУ і автор Telegram-каналу «Бахмутський Демон» зазначив, що окупанти відступають із позицій у Бахмуті, Кліщіївці та Берхівці.

«П*ари відступають з північних вулиць Бахмута — і це тільки те, що офіційно поки можна говорити. Насправді ж, вони вже втратили кілька вулиць стабільно і не тільки там. Кліщіївка і Берхівка — питання часу, як і казав», — повідомив боєць.

Воїн із Бахмутського напрямку з позивним Передовіч0к повідомив, що наразі ЗСУ вибивають росіян поблизу Кліщіївки і Берхівки

«По Кліщіївці — є просування до населеного пункту, кацапи вибиті з опорних позицій, тому маємо гарне просування. Берхівка — також ідентична майже ситуація,  рухи з нашого боку є, але ситуація с кількістю м’яса тут майже не змінилась, їх тут достатньо скажемо так, але, це працює нам на руку.

 

Бахмут — дуже цікава ситуація, бо дуже інтенсивна. Скажемо так, йдуть бої, запеклі бої за вулиці, але ми маємо дуже гарні успіхи: за декілька днів під наш контроль повернулось багато позицій, які орки штурмом брали тижнями. На цьому етапі по місту дуже гарні просунення, з закріпленням і можу сказати, що це лише початок і місто ми знаємо набагато краще, що грає на нашому боці. Орки навіть уяви не мають, що їх чекає в майбутньому, в дуже скорому майбутньому», — резюмував військовий.

Мапа південь 092eaОбстановка на південних околицях Бахмута. Фото: DeepStateMapLive

Читайте також: 

Нагадаємо, на Бахмутському, Мелітопольському та Бердянському напрямках триває наступальна операція Сил оборони. Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомила, що на Бахмутському напрямку ЗСУ перехопили оперативну ініціативу.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Генштаб

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!