ЗСУ розширюють плацдарм на флангах Бахмута

Семаковська Тетяна 09:50, 27 Червня 2023

Військові 8c8fb

Сили Оборони продовжують успішні контратаки на Бахмутському напрямку. ЗСУ покращили свої позиції в Бахмуті, на північних та південних околицях та в районі каналу Сіверський Донець-Донбас. Наразі продовжуються складні бої тактичного рівня.

Про це повідомляє військовий журналіст Богдан Мірошников.

Яка ситуація під Бахмутом? 

«Бахмутський (ред. напрямок) — основні бої точаться на флангах. Південніше та північніше від міста є успіхи тактичного характеру. Є незначні просування у районі Кліщіївки, Курдюмівки, а також у напрямках Дубово-Василівки та Яковлівки (там катком пройшлися по ворогам).

 

У Бахмуті ще +100 метрів. Флангування продовжується. Окупанти відчайдушно намагаються втримати район каналу та недопустити розширення плацдарму Сил Оборони на схід від нього», — розповів журналіст.

Він переконаний, що такі спроби росіян погіршують їхнє положення на цій ділянці фронту.

«Західний берег був зачищений якийсь час назад, тому ворог намагається зробити так, щоб просто погане не стало жахливим. Здається мені, що то для орків буде марним. Може, не так скоро, але їм логічно було б вже відходити на деяких ділянках східніше каналу. Але вони впираються, погіршуючи своє положення та поглиблюючи проблему у майбутньому», — підсумував Богдан Мірошников.

Мапа1 d39a4Обстановка на південних околицях Бахмута. Фото: DeepStateMapLive

Воїн із Бахмутського напрямку з позивним Передовіч0к повідомив, що наразі ЗСУ мають значні успіхи на кількох напрямках у цьому районі. За його словами, Сили оборони почали рух у напрямку Соледара.

«Маємо багато роботи по напрямках, як і казав маємо просування, зараз працюємо над покращенням цього становища ще більш краще. Працюємо одразу в багатьох напрямках… Можна додати ще н.п Курдюмівку, також йде робота з іншого боку в напрямку до м. Соледар, в просуванні там також зафіксовані успіхи.

 

Робота йде по багатьох напрямках одразу, не лише під Бахмутом та околицях. Працюють всі, працюють дуже активно, кацапи в більшості в шоці і не розуміють що відбувається, коли очікувати нас, де очікувати, що дає багато переваги. В самому місті хлопці також не без гарних новин, але (ред. не повідомляємо) поки нема впевненості.

Тому як і казав вам ще 3 дні тому, слідкуйте за новинами, поступово буде багато цікавої інформації, яка вам дуже має сподобатись», — додав військовий.

Мапа2 5515fОбстановка на північних околицях Бахмута. Фото: DeepStateMapLive

Читайте також: Британська розвідка заявила про успіхи ЗСУ на Бахмутському напрямку

Нагадаємо, воїни 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ під час контратаки російських позицій повністю зачистили від окупантів західний берег каналу Сіверський Донець-Донбас.

Генерал-майор запасу Служби безпеки України, ексзаступник голови СБУ Віктор Ягун переконаний, що у Бахмуті спрацював «ефект Сталінграда». За його словами, росіяни знаходяться в патовій ситуації: до міста увійшли, але опинилися під загрозою оточення.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Генштаб

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!