На флангах Бахмута тривають важкі бої за панівні висоти

Семаковська Тетяна 09:31, 20 Червня 2023

Військові f6dba

За минулу добу Сили Оборони продовжили контратаки на Бахмутському напрямку. ЗСУ тиснуть на росіян у напрямку Берхівки, Кліщіївки, Оріхово-Василівки, Дубово-Василівки, Курдюмівки, Озарянівки і в районі каналу Сіверський Донець-Донбас.

Про це повідомляє військовий журналіст Богдан Мірошников.

Яка ситуація під Бахмутом? 

«Фланги Бахмута. Райони Берхівки, Оріхово-Василівки, Дубово-Василівки, Кліщіївки, Курдюмівки, Озарянівки — важкі бої. Загалом йдуть бої за панівні висоти на флангах та за канал Сіверський Донець-Донбас на певних ділянках» — розповів журналіст.

За його словами, водночас росіяни намагаються відбивати українські атаки і контратакують на цьому напрямку.

«Окупанти розуміють крихкість ситуації, тому впираються всіма наявними силами. На північному фланзі ворог намагається наступати. Наша арта працює гарно!» — додав Богдан Мірошников.

Мапа Бахмут ad5a7Поточна ситуація на фронті в районі Бахмута за даними DeepStateMapLive. Фото: скріншот

Воїн із Бахмутського напрямку з позивним Передовіч0к повідомив, що ЗСУ мають успіхи на кількох напрямках у цьому районі.

«Берхівка — розтягуємо лінію та працюємо по декількох напрямках, Берхівка та Ягідне, з невеликим просуванням до населеного пункту Ягідне. Також хлопці поступово просуваються від населеного пункту Оріхово-Василівка, де мають також невеликі успіхи з просуванням.

 

Кліщіївка — також хлопці мають незначні успіхи та перевагу в точності обробки артилерії над ворогом, що дає трохи переваги в штурмах наших хлопців. Поки масштабних перемог немає, але позиції ворога поступово повертаються під контроль наших хлопців, а орки на позиціях щоденно плачуть, що їх покинули на смерть», — резюмував військовий.

Боєць ЗСУ і автор Telegram-каналу «Бахмутський Демон» додав, що росіяни спробували атакувати позиції Сил оборони поблизу Кліщіївки. Також, за його словами, окупанти підтягують резерви в напрямку Берхівки.

«Була спроба п*рів атакувати нас під Кліщіївкою. Вона відбита, наразі штурми йдуть важко через сильні позиції русні в зеленці. Наша артилерія працює дуже інтенсивно, ніхто не відправляє на штурми без обробки квадратів артою. Все повільно, але так як треба. Більше скажу, по самому Бахмуту на деяких вулицях вдалося зайти за спини п*рам і перестріляти їх спостережні. 

 

Декілька опорників російських п*рів в зеленці, поблизу залізної дороги, в напрямку Берхівки були вибиті, але росіяни кидають туди все нові резерви. Поки так», — розповів боєць.

Мапа 3b8e0Поточна ситуація на фронті в районі Бахмута за даними DeepStateMapLive. Контратаки Сил оборони. Фото: скріншот

Читайте також: «У Бахмуті, є місця, які ворог не контролює взагалі», — військовий журналіст

Раніше військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко пояснив, що дає ЗСУ контроль над панівними висотами поблизу Бахмута.

Нагадаємо, протягом останніх десяти днів росія, з високою ймовірністю, почала передислокацію елементів своєї Дніпровської групи військ (ДГВ) зі східного берега Дніпра для посилення Запорізького та Бахмутського напрямків.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Генштаб

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!