«Вагнер» заліз у Бахмут, як щури до мишоловки, — Сирський

Семаковська Тетяна 11:19, 16 Травня 2023

Сирський1 025ff

Під час активної оборони ЗСУ вдаються до контрнаступальних дій на деяких напрямках під Бахмутом. У російських окупантів більше ресурсів, але вони не контролюють ситуацію на фронті.

Про це повідомив командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський.

На Бахмутському напрямку він разом із командирами частин та підрозділів обговорив та ухвалив необхідні рішення для продовження оборонної операції, розрахувавши всі можливі сценарії розвитку подій. 

За словами генерал-полковника, завдяки діям українських військових окупанти не розуміють, що зараз відбувається на фронті.

«Буквально три дні тому, коли перейшли до наступу, ви своїми діями ввели в ступор всю російську армію. Тому що росіяни не знають, де наступ, де наш генеральний наступ… Вони не знають, що відбувається під Бахмутом, який вже вважали своїм і розказували, що він вже оточений; залишилось там 100 метрів, щоби його остаточно взяти і поставити свої прапори… Зараз ситуація абсолютно інша», — розповів Олександр Сирський.

Він наголосив, що сили ПВК «вагнер» у Бахмуті потрапили в пастку.

«Незважаючи на те, що «вагнер» увесь заліз в Бахмут, як щури в цю мишоловку, ми з вами з півночі, з півдня продовжуємо наступальні дії. Ви спільно з іншими бригадами рухаєтесь вперед, здобуваєте перемогу і наближаєте час нашої загальної перемоги. Ви даєте можливість підготуватися нашим військовим частинам, які братимуть участь у наступальній операції», — резюмував Олександр Сирський.

Сирський 8fdb1Олександр Сирський з військовослужбовцями ЗСУ. Фото: Telegram

Командувач Сухопутних військ Збройних сил України відзначив державними нагородами захисників. Він подякував воїнам за проявлений героїзм, зокрема, військовослужбовцям 57-ї ОМПБр, 3-ї ОШБр, 5-ї ОШБр, 24-ї ОМБр, 56-ї ОМПБр та інших бригад за подвиги на полі бою.

Читайте також: Експерт розповів, що локальний успіх у Бахмуті дозволить перехопити ініціативу по всій лінії фронту

Нагадаємо, військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко пояснив, що Сили оборони України перейшли у системні контратаки саме тоді, коли ці дії можуть дати максимальну користь та ефект. За його словами, Бахмут — це пастка для виснаження російських окупаційних військ.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Telegram Олександр Сирський

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!