Бахмутяни можуть поспілкуватися з Ревою: дата та контакти

Семаковська Тетяна 13:45, 17 Червня 2024
Олексій Рева / Facebook

18 червня з 12:00 до 13:00 відбудеться “Пряма лінія” з начальником Бахмутської міської військової адміністрації (МВА) Олексія Реви для бахмутян. Громадяни зможуть отримати відповіді на питання, які їх турбують.

Про пряму лінію з очільником Бахмута повідомляє міськрада, інформують Центри підтримки бахмутян.

Пряма лінія для бахмутян

“Пряма лінія” з начальником Бахмутської міської військової адміністрації Олексієм Ревою відбудеться 18 червня, у вівторок, з 12:00 до 13:00. 

Аби отримати звернутися до Бахмутської влади та відповіді на свої нагальні питання, мешканцям громади необхідно зателефонувати за номером: +38 (095) 024 5075.

Нагадаємо, що прямі лінії вже не вперше влаштовують для бахмутської громади. Саме так люди мають можливість напряму поспілкуватися з представниками міськради. Раніше такі лінії вже провели з Олександром Марченком, заступником міського голови, та Ганною Петриєнко-Полухіною, секретарем міської ради.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

“Люди приходять реєструватися в Дії”: як ВПО вчать користуватися комп’ютером

Семаковська Тетяна 15:40, 12 Лютого 2024
Торецькі фахівці допомагають людям опанувати сучасні технології / Facebook

Переселенці, які проживають у Хмельницьку сьогодні вчилися користуватися інтернетом у місцевій бібліотеці №5. Тренінги з комп’ютерної грамотності для ВПО почали проводити нещодавно, з 2024 року, а ідею підтримала Торецька міська військова адміністрація. Людей у гуманітарному хабі вчать, як надсилати електронні листи, як платити комуналку та як зареєструватися в Дії.

Про деталі навчання редакція розпитала пані Наталю, яка проводить тренінги.

Курси комп’ютерної грамотності для ВПО

Через повномасштабне вторгнення тисячі українців залишилися без дому та проживають в евакуації. Попри те, що людям надають багато допомоги, більшість її отримання передбачає заповнення онлайн-форми, реєстрації за посилання тощо, а для переселенців літнього віку це стає складністю.

Щоб допомогти людям розібратися з реєстрацією в Дії, пенсійному фонді, розсиланням електронних листів та оплатою комуналки, у Хмельницьку на базі бібліотеки працює гуманітарний хаб для переселенців.

Люди приходять з різними запитами, переважно це особи літнього віку. Комусь потрібно зареєструватися в Дії, комусь сплатити комунальні послуги тощо. Буває, що не тільки переселенці до нас приходять, але й місцеві жителі. Ми всім допомагаємо,

каже пані Наталя // у коментарі

Всіх охочих навчатися працювати з комп’ютером запрошують записуватися на тренінг. Хаб працює з 09:00 до 16:00. Пані Наталя пояснює, що є один комп’ютер, тож неможливо одночасно навчити кількох людей, але до всіх ставляться з повагою та терпінням, люди наперед телефонують та приходять на домовлену годину. В день зазвичай приходять 1-2 особи.

Телефон для запису +380 (95) 1779 436, пані Наталія.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Бахмутський Artwinery відкриє власні потужності на Черкащині

Семаковська Тетяна 16:22, 21 Серпня 2023
Вино Артвайнері

Найбільше у Східній Європі та єдине в Україні підприємство Artwinery, де ігристі вина створюються за класичними методами Шампенуа, відкриє власні виробничі потужності на Черкащині, а всі охочі зможуть придбати врятовану з Бахмутського заводу продукцію.

Про це в коментарі редакції повідомила Олександра Чередніченко, маркетинговий директор Artwinery.

Відкриття виробництва у Черкаській області

Про відкриття власних потужностей Artwinery стало відомо нещодавно, журналісти Бахмут.IN.UA очікували офіційного підтвердження від підприємства.

Працюємо над тим, щоб перші партії витриманого класичного ігристого вина були відправлені в Америку. Незабаром розпочнемо виробництво і для українського споживача

Олександра Чередніченко // маркетинговий директор Artwinery

Що передувало?

Нагадаємо, що до війни на підприємстві працювало близько 500 осіб, через вторгнення працівників евакували до безпечного місця. Через те, що було призупинене виробництво у Бахмуті, кількість співробітників зменшилася, зараз підприємство працює у скороченому складі, але керівництво сподівається незабаром розширити колектив. Подбали також й про продукцію заводу, частину вдалося вивезти.

Стосовно виробництва, як і раніше Artwinery використовує сировину з винограду, вирощеного на Півдні України. Це переважно, Миколаївська та Одеська області. До слова, виготовлення продукції відбувалося й зараз проходить саме на Одеських потужностях.

Фото: з відкритих джерел

Бахмут живе тут! Підписуйтесьна наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм– підписуйтесь!

Премії під час війни

Хто і за що призначає премії по 500% у Бахмутській міській раді

Журналісти “Бахмут IN.UA” помітили значне підвищення зарплат співробітників Бахмутської міської ради, тому вирішили дослідити процедуру, за якою ухвалюють рішення про такі зарплати. Ми дізнавались, чи […]

12:00, 18.01.2024 Ганна Бокова
Зарплати бахмутських чиновників

Яку зарплату отримують бахмутські керівники комунальних підприємств

У Бахмутській громаді до повномасштабної війни функціонувало кілька комунальних підприємств. На їх роботу за останній рік виділили близько 17 мільйонів гривень. Як пояснили у міськраді, […]

Олексій Рева зарплата

Яку зарплату отримує мер Бахмута: відповідь міськради

Чинним головою Бахмутської міської військової адміністрації є Олексій Рева, який також виконує функції мера Бахмута.  Редакція дізнавалась, яку заробітню плату отримує очільник МВА Бахмута. Відповідь […]