росія не має достатньо боєприпасів для успішного наступу в Україні — британська розвідка

Семаковська Тетяна 13:30, 2 Травня 2023

Снаряд a3361

Брак боєприпасів спричиняє внутрішні конфлікти в рф, особливо між Міністерством оборони росії і групою «вагнера».

Про це британська розвідка інформує у звіті, опублікованому в Twitter Міністерства оборони Великої Британії.

Західні експерти звертають увагу на повідомлення про звільнення заступника міністра оборони росії, генерал-полковника михайла мізінцева. Він відповідав за військову логістику і перебував на посаді лише вісім місяців.

Звільнення мізінцева, як зауважили фахівці, підкреслює, що проблеми логістики залишаються в центрі воєнної кампанії росії в Україні.

«росія не має достатньо боєприпасів для досягнення успіху в наступі. Нестача боєприпасів спричиняє внутрішні розбіжності, особливо між Міністерством оборони росії і групою «вагнера», — зазначили у відомстві.

Британські розвідники оцінюють, що наразі оборонна промисловість, яку мобілізувала рф, все ще не може задовольнити потреби російської армії.

«росія продовжує надавати найвищий пріоритет мобілізації своєї оборонної промисловості, але вона все ще не в змозі задовольнити потреби воєнного часу. Саме тоді, коли російські політичні лідери наполегливо вимагають успіху на полі бою, російські фахівці з логістики застрягли посередині», — резюмували в Міноборони Британії.

Звіт e3e53Звіт британської розвідки. Фото: Twitter Міністерства оборони Великої Британії

Читайте також: Командування армії рф змінило відповідальних за логістику та забезпечення в Україні

Раніше британська розвідка інформувала, що росія зменшила чисельність своїх військ і знизила активність наступальних дій навколо Донецька, найімовірніше, для того, щоб перенаправити додаткові сили на Бахмутський напрямок. Водночас експерти вважають, що російська пропаганда перебільшує вплив погоди на очікуваний контрнаступ України.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Генштаб ЗСУ

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!