росіяни просунулися до траси Костянтинівка-Часів Яр-Бахмут

Семаковська Тетяна 11:07, 29 Квітня 2023

Офіційний канал Президента України2 f480a

Минулої доби армія рф продовжувала наступати на Бахмут та околиці міста. Окупанти намагаються перерізати важливі логістичні шляхи з Бахмутом.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Так, російські війська посилюють тиск на трасу Т0504 Костянтинівка-Часів Яр-Бахмут. Геолокаційні кадри, опубліковані 27 квітня, показують, що російські війська просунулися до Бахмутського індустріального технікуму по дорозі T0504, що на південному заході Бахмута.

ISW також повідомив, що Сили оборони здійснили контрольований відхід з однієї будівлі вздовж T0504.

«Інші відео з геолокацією показують, як українські сили здійснюють контрольований відхід з однієї будівлі вздовж T0504, що свідчить про те, що російські сили також просунулися в цьому районі. Генштаб ЗСУ вперше повідомив 27 квітня, що українські війська відбили наземну атаку росіян у напрямку Часів Яр (9 км на захід від Бахмута)», — зазначили західні аналітики.

Bakhmut Battle Map Draft April 282023 bb118Актуальна карта боїв в районі Бахмута. Фото: Інститут вивчення війни

Читайте також: ЗСУ не дають росіянам перерізати шляхи сполучення до Бахмута, — Череватий

Напередодні російські джерела стверджували, що сили ПВК «вагнер», прорвавши українську оборону в центрі міста, продовжили атакувати українські позиції на півночі, півдні та заході Бахмута. Пропагандисти також стверджували, що росіяни атакували поблизу Оріхово-Василівки (11 км на північний захід) та Іванівського (6 км на захід). Один блогер заявив, що українські сили проводили контратаки біля Хромового (безпосередньо на захід від Бахмута) та Богданівки.

У Генштабі України повідомили, що російські війська продовжували обстріли в межах Бахмута, а Сили оборони відбили наземні атаки росіян у напрямку Богданівки (5 км на північний захід).

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Генштаб

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!