У Бахмуті якість сил переважає над кількістю, — Хоренко

Семаковська Тетяна 10:15, 26 Квітня 2023

Хоренко 70222

Командувач Сил спеціальних операцій бригадний генерал Віктор Хоренко відвідав найгарячішу точку фронту — Бахмут. Він ознайомився з поточною ситуацією та поспілкувався з воїнами підрозділів ССО, які обороняють місто.

Про це повідомляє офіційний канал Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

Бригадний генерал наголосив на важливості роботи груп спеціального призначення під час оборони Бахмуту і відзначив професійність операторів ССО.

«Дійсно ситуація у Бахмуті складна, проте хто, як не ви знаєте, що треба робити і як діяти у поточних умовах. Ваша робота тут вкотре доводить, що ССО — це насамперед перевага якості на кількістю», — підкреслив Віктор Хоренко, звертаючись до українських воїнів.

Зазначимо, вже тривалий час воїни Сил спеціальних операцій виконують завдання з оборони Бахмута, що залишається найгарячішою точкою фронту. Попри перевагу ворога, і масовані атаки, спрямовані на знищення міських кварталів, оператори ССО України завдають противнику ударів на ключових ділянках та знищують його особовий склад. Також воїни виконують низку інших завдань, перешкоджаючи просуванню російських військ у цьому районі.

Хоренко1 0b464Бригадний генерал Віктор Хоренко з воїнами ССО в Бахмуті. Фото: Сили Спеціальних Операцій ЗСУ

Читайте також: Просування росіян у Бахмуті зупинилося — ISW

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Сили Спеціальних Операцій ЗСУ

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!