Main menu

Стало відомо, як відбудеться святкування Великодня на Донеччині

Пасха b6adb

Цьогоріч святкування Великодня в Донецькій області пройде з комендантською годиною та богослужіннями в онлайн-форматі. Безпекова складова змушує громадян дотримуватись обмежень під час цього великого релігійного свята. 

Про це під час брифінгу повідомив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Він закликав мешканців області бути відповідальними і не дати шансів росіянам влаштувати криваві провокації. Очільник регіону у відповідності з вимогами оперативно-стратегічних угруповань військ «Хортиця» і «Таврія» підписав розпорядження щодо заборони масових зібрань у цей період. 

«Всі богослужіння та релігійні обряди мають пройти в онлайновому форматі, адже для росіян будь-яке зібрання, скупчення людей може стати бажаною мішенню. Ми не маємо права допустити жертв, яких можна уникнути. Наше завдання — максимально вживати заходи для безпеки життя та здоров'я жителів Донеччини і всіх, хто перебуває на території області», — наголосив Павло Кириленко. 

Брифінг b688a

Брифінг, присвячений особливостям організації проведення цьогорічного святкування Великодня на Донеччині. Фото: Донецька обласна військова адміністрація

Начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Руслан Осипенко нагадав, що на території області з 21.00 до 5.00 діє комендантська година. В цей час громадянам заборонено знаходитись на вулицях населених пунктів без спеціальних дозволів. Відповідно загальний доступ до культових споруд у неділю, 16 квітня, буде дозволений після закінчення комендантської години, а освячення почнеться орієнтовно о 5.00.

Читайте також: Великодній подарунок — бахмутяни збирають кошти на сертифікати в АТБ для мам з дітьми

Нагадаємо, бахмутяни старше 65 років можуть отримати до свята Великодня святкову випічку — Паску. Видавати її будуть мешканцям Бахмутської територіальної громади.

Фото: Istockphoto

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!