Main menu

Темп наступу російської армії в Україні знижується

танк db626

Напередодні українські та російські джерела обговорювали зниження темпів російських наступальних операцій уздовж усієї лінії фронту. За оцінкою західних аналітиків, загальний російський наступ наближається до кульмінації.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни. 

Голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко 8 квітня повідомив, що російські війська ведуть бої на всій лінії фронту, але наступальний потенціал армії рф продовжує знижуватися. За його словами, наразі російські атаки зосереджені на відволікання та розосередження українських військ в очікуванні контрнаступальних операцій.

«російські війська ніде на лінії фронту серйозно не просуваються. На одних ділянках темпи обстрілів у Бахмуті та його околицях дещо знизилися, а на інших — стоять на місці», — цитують західні експерти Івана Тимочка. 

Військовий оцінив, що наступ росіян на Авдіївку «захлинувся». Також він зауважив, що російські сили досі не контролюють Мар’їнку, попри те, що місто перетворили на руїни.

російські джерела заявили, що темпи російських наступальних операцій уздовж всієї лінії фронту Авдіївка-Донецьк за останній час знизилися. Відомий пропагандист повідомив, що російські війська намагаються просунутися будь-де в Україні.

Bakhmut Battle Map Draft April 92023 1 ea509

Актуальна карта боїв в районі Бахмута. Фото: Інститут вивчення війни

Декілька російських коментаторів наголошують на підготовці рф до очікуваного українського контрнаступу. На думку блогерів, загальний фокус ворожого інформаційного простору зміщується з обговорення російських наступальних можливостей на оцінку потенціалу України, який може відновити значні позиції.

Нагадаємо, раніше американські експерти припустили, що росіяни просунулися впритул до траси T0504.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Генштаб

Читайте також: В Бахмуті ворог перейшов до «сирійської» тактики випаленої землі, — Сирський

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!