В Бахмуті ворог перейшов до «сирійської» тактики випаленої землі, — Сирський

Семаковська Тетяна 11:13, 10 Квітня 2023

сирський c6863

Командувач Сухопутних військ ЗСУ, генерал-полковник Олександр Сирський регулярно працює в зоні бойових дій. Вчора, 9 квітня, він відвідав найгарячіші ділянки фронту на Бахмутському напрямку. 

Про це інформує «Military Media Center».

Генерал-полковник заслухав командирів військових частин та угрупувань щодо ходу оборони та проблемних питань, прийнявши на місці оперативні рішення. Він повідомив, що жорсткі бої за Бахмут тривають, водночас ворог знищує місто авіаційними та артилерійськими ударами.

«Наші мужні воїни своїми діями виснажили «вагнерівців», тому ворог змушений зараз залучати до боїв за Бахмут спецпризначенців та десантно-штурмові підрозділи. Бої мають жорсткий характер з обох боків. Ворог перейшов до так званої «сирійської» тактики випаленої землі. Знищує будівлі та позиції ударами авіації і вогнем артилерії. Оборона Бахмута триває. Ситуація складна, але контрольована», — наголосив Олександр Сирський.

Також Командувач зустрівся з особовим складом бригад Сухопутних військ, Десантно-Штурмових військ, Територіальної оборони, які сьогодні героїчно протистоять наступу ворога на Бахмутському напрямку. Генерал-полковник відзначив найкращих бійців нагородами, цінними подарунками та грошовими преміями.

Сирський з військовослужбовцями 1ce29Олександр Сирський зустрівся з військовослужбовцями на Бахмутському напрямку.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Олександр Сирський

Читайте також: ЗСУ ламають бойовий дух і зривають плани ворога в Бахмуті, — Сирський

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!