Кадрові російські військові витісняють операції «вагнера» біля Бахмута

Семаковська Тетяна 11:55, 25 Березня 2023

photo 2023 03 10 09 02 03 cc3dc

російські війська, продовжуючи постійні наземні атаки в районі Бахмута, досягли успіхів у місті та його околицях. 

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Геолокаційні кадри, опубліковані 24 березня, показують, що окупанти просунулися до траси Т0504 Костянтинівка-Часів Яр-Бахмут, на південь від Іванівського (близько 7 км на південний захід від Бахмута). Додатково кадри підтверджують, що російські війська просунулися на захід від Залізянського (11 км на північний захід від Бахмута) і в межах самого північного Бахмута.

24 березня речник Східної групи військ України полковник Сергій Череватий зазначив, що російські повітряно-десантні (ВДВ) та інші невизначені сили підсилюють групу «вагнера» навколо Бахмута.  Аналітики Інституту вивчення війни вважають, що кадрові російські військові все більше витісняють операції «вагнера» в цьому районі. За минулу добу в районі Бахмута відбулося 32 бойових зіткнення.

Геолокаційні кадри, опубліковані 24 березня, також свідчать, що Сили оборони відбили ділянку траси E40 Бахмут-Слов’янськ, на північ від Бахмута. Генштаб України повідомив, що українські війська відбили російські атаки на сам Бахмут; на північний захід від Бахмута, в районі Оріхово-Василівки і Богданівки; на захід від Бахмута, біля Іванівського; і на південний захід від Бахмута, біля Ступочок і Предтечиного.

російські джерела стверджували, що росіяни продовжують бої на північний захід від Бахмута, в районі Оріхово-Василівки та Богданівки. За їх повідомленнями, окупанти наближаються до Іванівського. Кілька російських блогерів заявили, що «вагнерівці» просуваються через завод «АЗОМ» в міські райони міста.

Фото: Генштаб

Читайте також: пригожин задобрює російське МО, щоб отримати підкріплення для «вагнера» в Бахмуті

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!