Ганна Маляр назвала імена оборонців Бахмута

Семаковська Тетяна 12:48, 21 Березня 2023

fc06774f7f9e39058432666930f9e1682987331e 9d7f7Цього тижня минає другий місяць з моменту загострення боїв за Бахмут. Раніше США допускали відхід ЗСУ з Бахмута та зазначали, що Бахмут не є стратегічно важливою точкою.

Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

“Ніхто не вірив, що в умовах настільки інтенсивних атак ворога можна утримати місто більше тижня, максимум двох. Однак завдяки вмілому керівництву наших генералів та офіцерів – оборона Бахмута тримається та можливості ще не вичерпані”, — пише Ганна Маляр.

Ганна Маляр повідомила, що керівником оборони Бахмута є бригадний генерал Андрій Гнатов. Керівник оборони східного фронту, в зону відповідальності, якого входить Бахмут є командувач Об’єднаного стратегічного угруповання військ «Хортиця» є генерал-полковник Олександр Сирський

Також частиною східного фронту керує Командувач ОСУВ «Таврія» бригадний генерал Олександр Тарнавський. Безпосередньо у Бахмуті здійснюють оборону комбриги 93-ї бригади полковник Павло Паліса та комбриг 3-ї бригади Національної Гвардії полковник Олександр Півненко.

Фото: Міноборони

Читайте також: росіянам треба або взяти Бахмут, або померти під ним, – Світан

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!