Доброволець ЗСУ із Нової Зеландії врятував українського полоненого під Бахмутом

Семаковська Тетяна 10:06, 16 Березня 2023

265235 0269f14 березня батько українського полоненого Олександр Гордєєв повідомив, що його сина Олексія, який воював у лавах ЗСУ та був взятий в російський полон вдалося знайти під Бахмутом. Захисник пробув у підвалі 42 дні, поки його не звільнили побратими. Врятував українця доброволець ЗСУ із Нової Зеландії.

Про це повідомляє український журналіст Андрій Цаплієнко.

За словами журналіста, воїни, які звільнили село на Донеччині, знайшли у підвалі полоненого українського бійця Олексія Гордєєва. 

“З дірками від куль та осколків у стегні та спині, але живий! З пекла його витяг доброволець ЗСУ з Нової Зеландії. Нагорі точилися бої, а поранений Олексій 42 (сорок два!!!) дні лежав в підземеллі серед його вбитих і вмираючих від ран товаришів, яким він хотів, але не міг допомогти. Харчувався він крихтами – схуд з 80 до 42 кг – пив із калюж, а коли вода закінчилася, отруйний антифриз із нагрівача”, — пише журналіст.

Наразі відомо, що Олексій у шпиталі у Дніпрі. Його прооперували, лікують від отруєння та дистрофії, незабаром переведуть до клініки у Києві

«Наші молитви ближче до Бога, бо наші хлопці воїни світла! Щира дяка всім, хто молився, шукав, підтримував і допомагав, був поруч всі ці нескінченні півтора місяці. Ми разом знайшли нашого Козака! Слава героям!», — написав батько героя.

Фото: Фейсбук

Читайте також: Куди звертатись, якщо військовий зник безвісти або потрапив у полон?

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!