Росіяни повільно просуваються на півдні Бахмута

Семаковська Тетяна 11:09, 15 Березня 2023

335678760 937062667737780 6429646640109495044 n 3072cВчора, 14 березня, армія рф просунулась в межах Бахмута, продовживши штурм самого міста та його околиць. Попри заяви пропагандистів росіянам не вдалося завершити розворот, охоплення та оточення Бахмута.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

Геолокаційні кадри, опубліковані 13 березня, показують, що російські війська, ймовірно, просунулися на півдні міста вздовж вулиці Садової.

Також 14 березня російські пропагандисти стверджували, що бойовики групи «Вагнера» нібито захопили завод «Востокмаш» у північній частині комплексу «AZOM», на північному заході Бахмута. Вони опублікували зображення, на яких показані «вагнерівці» всередині «Востокмаша». 

Російські джерела також стверджували, що «Вагнер» наступав на північний захід від Бахмута в напрямку Оріхово-Василівка, Залізянське та Міньківка. Один блогер повідомив, що бої все більше просуваються в бік західного Бахмута, а бойовики намагаються вийти на лінію Хромове – Богданівка, за 5 км на захід від Бахмута.

Журналіст Богдан Мірошников повідомив, що за минулу добу лінія фронту зазнала мінімальних змін. Загроза на північному та південному флангах для нашого гарнізону залишається високою.

«На півдні, у районі Іванівського, бої не вщухають. Була проведена наша контратака, ворога знову відкинуто від траси Т0504 на пару сотень метрів. Угрупування ворога, яке діє між Ступочками та Іванівським частково небоєздатне, орки терміново перекидають туди резерви, знімаючи їх з інших напрямків.

Мали зовсім трохи успіхів у районі Роздолівка-Васюківка, надалі були зупинені. До центру Бахмута ворог активно засилає ДРГ, щоб промацати слабкі місця нашої оборони, а також забезпечувати прикриття переправ через Бахмутку, які вони активно наводять», – розповів Мірошников.

За його словами, окупанти також намагаються наступати північніше Соледару.

Фото: Генштаб

Читайте також: День українського добровольця: розповідь оборонця Бахмута про дні на фронті

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!